KOMUNITA REALITNÍCH MAKLÉŘŮ

+420 606 113 100

Detail makléře

Antonín Krumnikl

Poskytuji nadstandardní realitní služby v Ostravě a okolí. Jsem za všech okolností loajální vůči zákazníkovi, dbám na maximální možné vzdělání v oboru a udržuji znalost tržních poměrů. Zakládám si na kvalitních prezentacích inzerovaných nabídek. Pro prodej i vyhledání nemovitosti jsem vytvořil funkční plán celého procesu. To vše mi umožňuje dosáhnout požadovaných výsledků v relativně krátkém čase. Dbám na to, aby se každému zákazníkovi dostalo stejné – maximální – péče. Znám svou kapacitu a tu nepřekračuji. To mi umožňuje být k dispozici vždy tam, kde je to potřeba. Obchod považuji za dokončený, když je splněn můj závazek vůči zákazníkovi. Odměnu si zasloužím v momentě, kdy je zákazník s dokončeným obchodem spokojen.

V případě, že toto požadujete po realitním makléři kontaktujte mě. Najdu řešení i pro Vás.

Cizí jazyk

Angličtina

Videovizitka

Není k dispozici.

Adresa pobočky

28.října 248/813
709 00 Ostrava

Aktuálně nabízím tyto nemovitosti

Pouze u nás
119899167

Prodej útulného bytu 2+KK, ul. Plk. Rajmunda Prchaly

Nabízím Vám k pronájmu útulný byt 2+kk na ulici Plk. Rajmunda Prchaly v Ostravě Porubě Byt se nachází v revitalizovaném, nízkopodlažním, panelovém domě. Proč je tento byt skvělý? - je v prvním nadzemním podlaží. Ale takovém tom skvělém. Protože je dost vysoko na to, abyste neviděli pleše kolemjdoucích, - v domě není výtah, takže neplatíte za jeho provoz a nečeká vás jeho nákladná rekonstrukce za účelem toho, aby se soused dostal pohodlněji domů, - má nové bytové jádro s velkou vanou. Až přijdete z fitka, kde nahradíte absenci fyzičky (protože nemusíte vybíhat ty schody), tak tam vleze i velká pračka na vyprání fitness úboru, - je zde zajímavě řešený kuchyňský kout, do kterého nacpete i pracovní kout. Takový kout v koutě. A pracovat kousek od ledničky má své nesporné výhody, - obývák je dostatečně prostorný, takže může být jídelní či pracovní místo i tady. Rodinu svoláte jednoduše vypnutím wifiny. Přijdou. Vyzkoušeno, - pokoj pro ložnici nebo dětský je neprůchozí, - pokud máte malé dítě, nebo děti, můžete využívat dětského hřiště u domu. Mezi ulicemi Prchaly a Čechury též vyroste modernizované verze současného hřiště. A tam skoro určitě můžete vypakovat i tátu. Na celý den. Mamčo, představte si to prosím, - v předsíni je vestavěná skříň, která nijak nezavazí vašemu svobodnému pohybu, - k bytu patří prostorná sklepní koje. Nemyslím tím 2,5 m2 místo obvyklých 2 m2. Prostě super sklep, - byt chceme dlouhodobě pronajmout a záleží nám na Vašem spokojeném bydlení. Cenové podmínky: - nájem: 9.500,- Kč/měsíc, - služby (odhadem): voda 500,-/os/měsíc, elektřina 600,- Kč/měsíc - jistota: 28.500,- Kč, - provize RK 11.495,- Kč.
9 500 Kč Zobrazit detail
119532541

Pronájem pěkného bytu 3+1 s balkonem

Nabízím Vám exkluzivně k pronájmu byt 3+1 s balkonem, který se nachází v panelovém domě na ul. Čujkovova. Žádosti o prohlídku prosím zasílejte výhradně emailem. Byt prošel v roce 2016 kompletní rekonstrukcí a mezi jeho přednosti patří zejména: - pěkná kuchyňská linka, která se nachází v prostorné čtvercové kuchyni. Žádné mačkando kolem stolu, - krásná koupelna s vanou a dostatkem místa pro pračku nebo sušičku. Žádné hnusné sušáky na prádlo, - připraven vymalovaný a vyklizení od konce května, případně dříve po dohodě se současným nájemníkem, - dispozice vhodná i pro rodinu s dětmi, - klidný dům a fajn sousedé na podlaží, - lokalita v blízkostí zeleně, trhu, lesa, minigolfu aj. Prosba: nepokládejte dotazy na trvalý pobyt. Respektujeme zákon a nebudeme Vám v tom bránit. Protože jsme normální. Poplatky: - nájem: 10.000,- Kč, - služby cca 2.000,- Kč (nejsou v ceně nájmu), - jistota: 30.000,- Kč (trojnásobek nájemného), - provize: 12.100,- Kč Zejména kvůli častým dotazům příklad: Při nastěhování zaplatíte nájem + služby + jistotu: 42.000,- Kč, k tomu provizi. Celkem 54.100,- Kč. Jistota je přirozeně vratná. Splátky jistoty nepřichází v úvahu.
10 000 Kč Zobrazit detail
119532186

Pronájem příjemného podkrovního bytu 2+KK

Nabízím Vám exkluzivně k pronájmu byt 2+KK, který se nachází v podkroví obytného domu na ul. Jílová 4. Žádosti o prohlídku prosím zasílejte výhradně emailem. Děkuji Vám. Co je na bytě skvělé: - dominantou bytu je samotné podkrovní umístění trámoví, které vytváří neopakovatelné prostředí k bydlení, - před dvěma lety došlo ke kompletní rekonstrukci domu, - o nájemníky v domě se dlouhodobě starám osobně, takže zaručuji fajn sousedy, - menší druhý pokoj lze využít jako šatnu nebo malou ložnici, - ve dvoře za domem je možné pohodlně parkovat, - do centra města je to jen kousek, - v blízkosti hlavního vlakového nádraží i ostatní MHD. Platby: - nájem: 5.500,- Kč/ měsíc, - cca služby: 1.500,- Kč/měsíc, - jistota: 11.000,- Kč, - provize: 6.655,- Kč
5 500 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
119163824

Prodej rodinného domu před dokončením, ul. Těšínská

Nabízím Vám exkluzivně ke koupi dům před dokončením, který se nachází na ulici Těšínská 1133 ve Frýdku Místku. Proč právě on? - dům s historií nepostavíte. Můžete si ho jenom koupit. Vlastně můžete ho postavit, ale pak počkat 100 let. A teď na rovinu máte je?, - když ho postavíte, tak zase nebude stát v centru Frýdku Místku, kousek od kostela svatého Jošta a v blízkosti Frýdeckého náměstí, - pokud byste přes to všechno trvali na novém domě, tak k původnímu domu byla přistavena přístavba, která citelně zvětšila původní půdorys. Na Google mapách ještě uvidíte, jak původní vlastník sušil prádlo venku. Vy už nemusíte. Protože sušák na Gůglu není nic, co by se dalo závidět, - bystré oko si hned při příjezdu povšimne nové střechy s plechovou komaxitovanou taškou a solidních oken, - abyste viděli tu hromadu práce musíte dovnitř. Topení, elektřina, voda, omítky, schodiště, příprava na koupelnu a hrubé stavební práce jsou hotové. Takže doděláte povrchovku a pak řeknete: To jsem dělal sám!. Jako majitel malé stavební firmy vím, že to je pocit k nezaplacení, - pozemek kolem domu byl kompletně odvodněn, byly postaveny opěrné zdi a přístavba má základy připravené tak, aby odolaly sebevětším náporům, - v rámci přístavby, kde je nyní plánována terasa též bylo myšleno na možnost další přístavby v budoucnu. Takže pokud vám to v ložnici ujede, prostě dostavíte další dvě místnosti a žijete dál, - máme k dispozici obsáhlou fotodokumentaci z rekonstrukce a přístavby, takže důkaz místo slibů. Dům má svá obrovská pro i malá proti. Bude nejlepší, když se na místě sami ujistíte, zda je pro vás ten pravý.
3 900 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
119023537

Prodej úžasného a nadčasového domu v Hlučíně.

Nabízím Vám exkluzivně ke koupi dvoupodlažní a podsklepený rodinný dům v Hlučíně. Stavba kolaudovaná v roce 1990 byla navržena architektem Spiškou a je velmi zajímavě dispozičně řešena. Na domě jsou skvělé následující věci: - můžete na něm milovat malé koutky i prostorné pokoje. Najdou si zde své jak plaší introverti, tak extrovertní blázni. Dokonce i všichni dohromady, - stojí na ulici Vinohradská, co by kamenem dohodil do centra Hlučína, - jedná se o poctivou stavbu z porobetonu a cihlel. Takže se vám v dešti nerozpustí a ve větru neuletí. Na důkaz tam stojí už skoro třicet let, - střecha je pálené glazované tašky. Něco jako Balakryl. Až proteče, vy už tady nebudete, - je obložen moderní sklocementovou, mramorovanou deskou, která vypadá skvěle a též se dobře udržuje. Za dobrou údržbu považuji žádnou, - je vytápěn pohodlně plynem. V případě, že by nastala plynová krize můžete užít krb nebo připojit kotel na tuhá paliva. Krb skvěle hoří a táhne stejně dobře jako zajetá lokomotiva, - terasa je orientována do stinné části a dostanete se na ni jak z jídelny, tak obýváku. Takové ty horší návštěvy odložíte na léto a domů vám nemusí ani páchnout, - před domem v otevřené části zahrady je pro milovníky slunce též zbudováno zcela otevřené posezení, - dům je kompletně podsklepen, takže o místo na zbytečnosti tady nouzi mít nebudete, - součástí zahrady je zbudováno parkovací stání pro jedno auto. Vjezd přes dálkově ovládanou bránu, - výhledy a procházky jsou zde úžasné. Slovo majitele: na domě miluji otevřené prostory, které mne propojí v každý okamžik s mou rodinou. Užívám si procházky do lesa a k nedaleké Opavici. V létě oceňuji cyklostezku. Bydlím zde bezmála třicet let a vždy jsem tady bydlela ráda. Technicky: Zastavěná plocha: 159m2. Užitná plocha: cca 350m2. Zahrada: 564m2. Dispozice 7+2, horní kuchyně vhodná jako pracovna/pokoj po odstranění linky. Terasa, sklep, balkon, dva nezávislé vstupy, nerozděleno striktně na jednotky. Kanalizace obecní, voda z řádu, elektřina v mědi . Bez větších investic.
5 300 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
118388450

Družstevní byt 2+1 k rekonstrukci, 54m2, ul. Lechowiczova

Nabízím Vám ke koupi družstevní byt 2+1 v původním stavu, bez balkonu, který se nachází v panelovém domě, na ulici Lechowiczova v Ostravě Mariánských Horách. Co byste o tomto bytě měli vědět? - má zajímavou a neobvyklou dispozici. Pokoje jsou zároveň odděleny nenosnými příčkami, takže je možné dispozici zcela předělat a vytvořit tak třeba impozantní 2+KK, - náklady na bydlení jsou opravdu příznivé. Při bydlení dvou osob byly nastaveny na 2.751,- Kč měsíčně, - je v původním a nepříliš udržovaném stavu, což pro vás znamená kompletní rekonstrukci, se kterou vám jsme schopni na míru pomoci, - je družstevní a není možné jej převést do osobního vlastnictví. Menší bytové družstvo VEGA si zakládá na dobrých vztazích v domě, - panelový dům je revitalizován, včetně nového výtahu, - na vizualizacích vám naše designérka připravila ukázku toho jak by to u Vás mohlo třeba vypadat. Také se můžete podívat na dispozici bytu a popřemýšlet sami. Pokud hledáte bydlení v Ostravě Mariánských horách, které si rekonstruujete přesně podle vašich představ určitě tuto nemovitost zvažte. Zejména možnost úpravy dispozice, dělá z této nabídky zajímavou možnost jak dosáhnout netradičního bydlení v paneláku.
799 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
Rezervováno
118347254

Prodej útulného bytu 2+1, ul. V Zálomu

Nabízím Vám ke koupi další skvělý byt 2+1, který se nachází v klidné lokalitě Ostravy - Zábřehu, na ulici V Zálomu. Koupě bytu bude dávat smysl zejména protože: - je kompletně rekonstruován a připraven k nastěhování. Žádné starosti s rekonstrukcí a měsíce čekání na dokončení rekonstrukce bytu, - v zimě byste mi to nemuseli moc věřit, ale v létě má krásný výhled do zeleně. Někoho budí auta na cestě a někoho zpěv ptáků. Co máte raději vy?, - v ložnici je pořádná vestavná skříň a v předsíni pak ještě jedna, takže o úložné prostory tady nebude nouze. Při stěhování do většího se nebudete stačit divit, - pračka je umístěna v kuchyni, takže je zde velký sprchovací kout, ikdyž to na fotce tak nevypadá, - v blízkosti domu jsou rozsáhlé parkovací plochy, jako neřídící zase oceníte dobrou dostupnost MHD, - na jaře se dům začíná zateplovat a to znamená úspory, - je v osobním vlastnictví a spolupracujeme s dobrými hypotečními makléři. Též stojí rozumné peníze, takže vás hypotéka nemusí stát půl výplaty. Technicky: Byt 2+1, bez balkonu, v 5./7. NP, 44m2 + sklepní koje, dům bude zateplen letos, měsíčíní poplatky 3.508,- Kč + elektřina (s přeplatky).
899 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
117418036

Rekreační chata v krásném místě obce Krásná s krásným výhledem

Nabízím Vám ke koupi chatu, která se nachází v obci Krásná. Je skvělá protože: - má úžasný výhled na Lysou horu. Pokud jste Lysohor, tak vás to bavit musí. Pokud nejste, můžete se Lysohorům smát jak lezou nahoru a funí v očekávání kilometrové fronty na pivo u Bezruča, - je v chráněné krajinné oblasti, takže se nemusíte bát, že se Vám ta soukromá oáza klidu podělá, - je zde vybudována elektrická přípojka, takže můžete topit elektřinou nebo krbem. Nabíjení telefonu je též skvělý benefit této novodobé vymoženosti, - je zde vybudovaná jímka. Tam můžete například jímat dešťovku nebo odpady. Taky tam můžete schovávat cenné trofeje z lovu, o kterém jste se neobtěžovali informovat lesní správu, - je v dobré kondici, ale nebojte, práce bude ještě hodně potřeba. A pak budete v kondici oba. S čím musíte počítat: - je zde suchý záchod, vně chaty (snadným a možným zásahem lze otočit a nechat jako součást vnitřního vybavení). Na druhou stranu kdo už na nějaké chatě byl ví, že příhody o dosednutí na venkovní záchod v mínus dvaceti jsou vtipné i na sté opakování, - není tady koupelna (je tady na ni skvělý prostor). A kdo už na nějaké chtě byl ví, že se nikdy nemluví o pohodlném koupání doma, ale vždycky se mluví o tom, kolik rychlovarných konví je třeba, abyste se mohli kvalitně umýt v lese. Každý též zná nějakého drsňáka, který říká, že pořádný drsňák se nekoupe. Ten se loupe, - není připojena na vodu (lze vybudovat zemní vrt). Já byl dokonce na chatě, kde jsme si museli pro vodu chodit do studánky. A to byl vždycky o důvod víc jít na pivo, - není vybudován přímý příjezd k chatě. Téměř k chatě lze přijet po zpevněné komunikaci. Lidi jsou pohodlní, takže se nemusíte bát, že by někdo přišel. Takže nebudete muset nechtěné návštěvy odmítat a cítit se blbě.
599 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
115214705

Pronájem dostupných kanceláří, ul. Ruská

Nabízím Vám k pronájmu jednu nebo více kanceláří v dobře dostupném domě na ul. Ruská v Ostravě - Vítkovicích. Mezi hlavni přednosti patří: - jde o čisté nově vymalované kanceláře o různých dostupných plochách, - lze bezplatně parkovat u objektu, - možnost pronájmu zasedacích místností, - jedinečná možnosti tisku a kopírování až do formátu A0 (a to už je fakt kus papíru), - moderní zázemí kuchyně na každém patře, - vysokorychlostní a stabilní síťové připojení - možnost přepírání pošty - dostupnost dobré kuchyně (Canteen, Osaka, DOV) a další. Dostupnost kanceláří (viz plán ve fotografiích): 1.NP: 108, 109, 2.NP: 206, 207, 208, 209 Cenové podmínky: Nájem: 92,- Kč/m2/měsíc (vč. DPH) Služby: 44,- Kč/m2měsíc (bez DPH) Jistota: 2 měsíční nájmy Provize: 1 měsíční nájem + DPH