KOMUNITA REALITNÍCH MAKLÉŘŮ

+420 606 113 100

Detail makléře
776 889 885

Bc. Blanka Vaňková

realitní makléř

V realitách se pohybuji od roku 2012, kdy jsem jako investor koupila první nemovitost za účelem dalšího prodeje. Od té doby jsem vydražila a prodala několik dalších nemovitostí. Díky tomu jsem byla sama několikrát na straně prodávajícího a mohla jsem sledovat celý proces z druhé strany. Dokážu se tak vcítit do Vaší situace, protože znám Vaše obavy a pocity. Díky tomu Vás mohu komfortně a bezpečně provést celou transakcí.

Na práci makléře mám ráda organizování činností, procesů a celého týmu, který využívám. Považuji za nezbytné spolupracovat s odborníky, díky kterým připravím a prezentuji Vaši nemovitost. Není to tedy "one man show", jak se může na první pohled zdát. A díky všem těmto používaným nástrojům prodávám nemovitosti v krátkém čase a za nejvyšší možné ceny, jak jen je za daných podmínek možné.

Od svých dodavatelů očekávám perfektní službu. A stejně přistupuji i ke svým klientům. Nechci odvádět jen nějakou práci, chci být pro Vás tou nejlepší volbou.

Specializace

Hledání potenciálu tam, kde ho jiní nevidí.

Cizí jazyk

Angličtina

Videovizitka

Není k dispozici.

Reference klientů

Adresa pobočky

Římská 14
120 00 Praha 2

Aktuálně nabízím tyto nemovitosti

Pouze u nás
Rezervováno
117191546

Prodej bytu 2+kk s parkovacím stáním Letňany - Praha 9

Hledáte malý startovací byt nebo bezpečnou dlouhodobou investici v místě, kde je vše na dosah? Jeden takový byt mám v nabídce, nachází se v pražských Letňanech a ráda Vám jej představím. Představte si, že pár minut od domu máte nákupní centrum, bazén, lesopark, a to ještě není vše. Byt se nachází v 8. patře bytového domu, který prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2006. Samotný byt byl rekonstruovaný v roce 2010. Má 41 m2 a skládá se ze dvou obytných místností, koupelny s vanou a oddělenou toaletou. Větší místnost slouží jako kuchyně a obývací pokoj dohromady, druhá místnost vznikla přepažením a vytvořil se tak praktický prostor, který můžete využít na pohodlné spaní nebo například jako prostornou šatnu. A v předsíni je pořád dost místa na vestavěnou skříň. K bytu patří parkovací stání, které pokud nebudete chtít používat, můžete jej kdykoliv pronajmout a vytvořit si tak příjem, kterým můžete třeba splácet část hypotéky. Přímo u domu je autobusová zastávka, ze které se za pár minut dostanete na metro. Za rohem je Penny market, dvě základní a mateřské školy a několik restaurací. A na nákupní centrum Letňany, vidíte přímo z okna, je to fakt kousek. Vedle něj je Kika, Baumax, bazén Lagoon Letňany a Fitnesscentrum. Pokud chcete vidět byt osobně, zavolejte mi a půjdeme se sem spolu podívat. Mějte se moc hezky a já se na vás budu těšit :-) www.blankavankova.cz
2 990 000 Kč Zobrazit detail