KOMUNITA REALITNÍCH MAKLÉŘŮ

+420 606 113 100

Detail makléře

Mirek Rybín

Jak jsem se ocitnul ve světě realit? Po více než 10 letech působení v IT ve dvou velkých korporátních bankách jsem si uvědomil, že tahle práce i přes různé pozice, které jsem vystřídal, mě už dále nenaplňuje. Paradoxně přes všechny moderní komunikační kanály jsem cítil určité odcizení a neviděl jsem konkrétní dopad své práce - vlastně přes všechny ty propojené systémy jsem neviděl na svého zákazníka. O monotónním pracovním režimu ani nemluvě…

Zato v realitách jsem se našel. Žádný případ není stejný, a přestože se jedná o náročnou práci, neskutečně mě baví právě díky té své pestrosti. Veškeré moje aktivity mají okamžitý a hmatatelný dopad a jsem odpovědný přímo svému klientovi, přičemž zpětnou vazbu mám ihned.

S realitami lidem pomáhám od roku 2013 a přestože prodej nemovitostí je moje každodenní rutinní práce, dobře si uvědomuji, že pro vás se jedná o životní událost. Důraz kladu na precizní přípravu a bezpečnost celé transakce. Ačkoliv to může znít jako klišé, upřednostňuji kvalitu nad kvantitou - raději pracuji s méně zakázkami, kterým se však mohu plnohodnotně věnovat.

Můžete se spolehnout na otevřené a přímé jednání. Svým přístupem se snažím přispívat ke kultivaci českého realitního trhu. Jsem členem Realitní komory České republiky a certifikovaným realitním specialistou Realitní akademií České republiky.

Certifikáty

Specializace

Prodej a pronájem bytů a rodinných domů v Praze a jejím okolí.

Cizí jazyk

Angličtina

Videovizitka

Není k dispozici.

Reference klientů

Adresa pobočky

Římská 14
120 00 Praha 2

Aktuálně nabízím tyto nemovitosti

Pouze u nás
118342853

Prodej bytu 1+kk 33 m2 s předzahrádkou a parkovacím stáním, Hostivice, Praha - západ

Pracujete v Praze, avšak nechcete za byt platit vysokou cenu? Pak Vás možná zaujme příležitost ke koupi tohoto pěkného bytu 1+kk o výměře 33 m2 v rozvíjející se části Hostivice pár minut jízdy od Prahy. Skvělé je, že k němu přísluší předzahrádka s plochou 31 m2 a výhradní parkovací stání před domem. Byt se nachází v přízemí novostavby postavené v roce 2011 a nevyžaduje žádné další investice. Byt je šikovně řešen - uvítáte úložné prostory a vysouvací lůžko na spaní, které je prakticky schované pod pódiem a nezabírá tak místo. Také oceníte zrcadlové fólie na okenních tabulích, které Vám zajistí dostatečné soukromí. Lokalita nabízí dobrou dopravní dostupnost do Prahy - z autobusové zastávky vzdálené dvě minuty pěšky od domu se dostanete na metro B - Zličín do 10 minut. Řidiči pak mají v poblíž nájezd na pražský okruh a dálnice D5, D6 a D7. A perfektní je, že nastěhovat se můžete ihned.
2 499 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
118187700

Prodej bytu 2+kk 69 m2 s parkovacím stáním, Husova ul., Zdice

Sháníte prostorný byt, do kterého se pohodlně vejdete i s malým miminkem, zároveň potřebujete dojíždět do Prahy, avšak nechcete za něj platit vysokou cenu? Pak pro Vás může být dobrou volbou město Zdice na Berounsku. Rád Vám zde zprostředkuji koupi krásného a světlého bytu dispozice 2+kk, postaveného v roce 2009 jako půdní vestavba tehdy zrekonstruovaného domu. Byt má celkovou výměru 68,92 m2 a dominuje mu pětatřicetimetrový obývací pokoj s kuchyňským koutem. Dům má pouze dvě patra, takže je zde poklidná atmosféra. Navíc můžete využívat výhradní parkovací stání přímo ve dvoře, kde je Vám k dispozici také kolna. Lokalita nabízí potřebnou občanskou vybavenost a skvělou dopravní dostupnost díky blízkému nájezdu na dálnici D5, po které se na pražský Zličín dostanete za 21 minut. Také můžete využít přímý autobusový spoj rovněž na Zličín či Nové Butovice. A skvělé je, že nastěhovat se můžete ihned.
2 590 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
117183019

Pronájem bytu 2+kk 60 m2, Květná ul., Praha 3 - Vinohrady

Rád Vám zprostředkuji pronájem nekuřáckého bytu dispozice 2+kk o výměře 60 m2. Tento byt je umístěn ve třetím patře cihlového domu bez výtahu v atraktivní části pražských Vinohrad a nabízí se nezařízený. Především oceníte jeho umístění v klidné zástavbě rodinných domů a možnost využívat zahradu. Skvělé také je, že i takto klidná lokalita se pyšní perfektní dopravní dostupností. V docházkové vzdálenosti máte k dispozici nejen stanici metra linky A - Želivského, ale také tramvajové a autobusové spoje. Dále uvítáte výbornou občanskou vybavenost - obchodní centra Flora či Eden jsou vzdálena rovněž pár minut od domu, stejně jako nemocnice a pestrá nabídka restaurací. Centrum města - Václavské náměstí - je vzdáleno čtyři zastávky metrem. Poplatky za služby včetně spotřeby elektřiny a plynu (vytápění) v bytě jsou 3.000,- Kč za jednu osobu, případně 3.400,- Kč za dvě osoby a 3.800,- Kč za tři osoby. Byt je vhodný pro jednotlivce či pár a je volný ihned.
14 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
112813889

Pronájem kanceláří o výměře 120 m2 na metru Pankrác, neplatíte provizi

Rád Vám zprostředkuji pronájem kanceláří umístěných v šestém nadzemním podlaží kancelářské budovy na Praze 4 ve Hvězdově ulici. Na pronajímané polovině patra se samostatným vstupem získáte jednu hlavní místnost řešenou jako open space o výměře 55 m2 a tři menší kanceláře o výměrách 26 m2, 14 m2 a 11 m2. Dále máte k dispozici vlastní sociální zázemí a v přízemí budovy nonstop recepci. Cena nájemného je 270,- Kč/m2 + DPH, cena služeb 150,- Kč/m2 + DPH. K dispozici jsou také krytá parkovací stání za cenu 3.200,- Kč + DPH. Oceníte perfektní dopravní dostupnost na metru C Pankrác a přímý nájezd na pražskou magistrálu. Návštěvy pak uvítají možnost parkování v obchodním centru Arkády. NEPLATÍTE PROVIZI.
32 400 Kč Zobrazit detail