KOMUNITA REALITNÍCH MAKLÉŘŮ

+420 606 113 100

Detail makléře

Mirek Rybín

Jak jsem se ocitnul ve světě realit? Po více než 10 letech působení v IT ve dvou velkých korporátních bankách jsem si uvědomil, že tahle práce i přes různé pozice, které jsem vystřídal, mě už dále nenaplňuje. Paradoxně přes všechny moderní komunikační kanály jsem cítil určité odcizení a neviděl jsem konkrétní dopad své práce - vlastně přes všechny ty propojené systémy jsem neviděl na svého zákazníka. O monotónním pracovním režimu ani nemluvě…

Zato v realitách jsem se našel. Žádný případ není stejný, a přestože se jedná o náročnou práci, neskutečně mě baví právě díky té své pestrosti. Veškeré moje aktivity mají okamžitý a hmatatelný dopad a jsem odpovědný přímo svému klientovi, přičemž zpětnou vazbu mám ihned.

S realitami lidem pomáhám od roku 2013 a přestože prodej nemovitostí je moje každodenní rutinní práce, dobře si uvědomuji, že pro vás se jedná o životní událost. Důraz kladu na precizní přípravu a bezpečnost celé transakce. Ačkoliv to může znít jako klišé, upřednostňuji kvalitu nad kvantitou - raději pracuji s méně zakázkami, kterým se však mohu plnohodnotně věnovat.

Můžete se spolehnout na otevřené a přímé jednání. Svým přístupem se snažím přispívat ke kultivaci českého realitního trhu. Jsem členem Realitní komory České republiky a certifikovaným realitním specialistou Realitní akademií České republiky.

Certifikáty

Specializace

Prodej a pronájem bytů a rodinných domů v Praze a jejím okolí.

Cizí jazyk

Angličtina

Videovizitka

Není k dispozici.

Reference klientů

Adresa pobočky

Římská 14
120 00 Praha 2

Aktuálně nabízím tyto nemovitosti

Pouze u nás
121991268

Pronájem bytu 2+kk 40 m2, Moravská ul., Praha 2 - Vinohrady

Sháníte příjemné bydlení v centru města se skvělou dopravní dostupností a perfektní občanskou vybaveností? Pak je pro Vás zajímavou možností pronájem zařízeného bytu dispozice 2+kk o výměře 40 m2, umístěného v Moravské ulici nedaleko zastávky metra A - Náměstí Míru. Tento byt se nachází v pátem nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem a určitě oceníte jeho prosvětlenost díky jižní orientaci oken obou místností. Součástí bytu je veškeré vybavení, které vidíte na fotografiích. V lokalitě naleznete veškerou potřebnou občanskou vybavenost buď přímo v dochozí vzdálenosti, nebo několik zastávek MHD, ale především je Vám k dispozici metro A - Náměstí Míru. Dále uvítáte autobusy i tramvaje včetně nočních spojů. Na Václavské náměstí se dostanete krátkou (1 km) procházkou. Poplatky za služby včetně elektřiny jsou 3.000,- Kč pro jednu osobu, nebo 4.000,- Kč pro osoby dvě. Byt je vhodný pro jednotlivce i pár a skvělé je, že nastěhovat se můžete ihned.
20 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
121795284

Pronájem bytu 2+kk 44 m2, Přecechtělova ul., Praha 5 - Stodůlky

Sháníte příjemné bydlení na Praze 5 a právě Velká Ohrada je Vaší oblíbenou lokalitou? Nebo je pro Vás klíčová kvalita bytu jako takového? Pak je pro Vás zajímavou možností pronájem částečně zařízeného bytu dispozice 2+kk o výměře 44 m2, umístěného v klidné lokalitě pražských Stodůlek. Tento byt se nachází ve čtvrtém patře zrekonstruovaného panelového domu s výtahem a má východní orientaci oken, takže je v něm příjemně i v letních odpoledních horkách, každopádně i tak jsou na oknech instalovány žaluzie. Kousek od domu máte k dispozici síť obchodů pro každodenní nákupy, ale i restaurace či fitness centrum. Z pár set metrů vzdálené autobusové zastávky se dostanete za 8 min na metro B - Nové Butovice a v centru města na Václavském náměstí jste celkově do 30 min. Lokalita je strategická i pro řidiče, kteří mají nedaleko Rozvadovskou spojku, tím pádem i pražský okruh, letiště a nájezd na dálnice D5, D6 a D7. Poplatky za služby pro dvě osoby jsou 1.700,- Kč, elektřina se převádí na nájemce, ta se pohybuje okolo 1.000,- Kč. Byt je vhodný pro jednotlivce i pár a skvělé je, že nastěhovat se můžete ihned.
14 500 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
121818689

Prodej bytu 3+kk 65 m2, Kocianova ul., Praha 5 - Stodůlky

Sháníte příjemné bydlení na Praze 5 a právě Stodůlky jsou Vaší oblíbenou lokalitou? Nebo nechcete dělat kompromisy a rádi byste si byt upravili podle svých představ? Pak je pro Vás ideální možností koupě bytu dispozice 3+kk o celkové výměře 65 m2, umístěného ve 4. nadzemním podlaží klidné ulici v pražských Stodůlkách v bezprostřední blízkosti Panské Zahrady. Byt má východní orientaci oken, takže je v něm příjemně i v letních odpoledních horkách. Byt samotný má 63 m2 a k němu příslušící sklepní kóje 2 m2. Nad rámec této výměry ještě oceníte lodžii přístupnou z větší ložnice. A perfektní je, že všechny pokoje jsou vzájemně neprůchozí. Přestože byt je určený ke kompletní rekonstrukci, dům již má všechny důležité úpravy hotové (střecha, zateplení, stoupačky, plastová okna). V lokalitě naleznete veškerou potřebnou občanskou vybavenost (školy, školky, poliklinika, supermarkety) k dispozici je Vám zastávka metra B - Stodůlky vzdálená 1 km od domu, z ní se dostanete do 20 min. do centra města na Václavské náměstí. Lokalita je strategická i pro řidiče, kteří mají nedaleko Rozvadovskou spojku, tím pádem i pražský okruh, letiště a nájezd na dálnice D5, D6 a D7. Byt je vhodný pro pár i rodinu a skvělé je, že nastěhovat se můžete ihned.
3 990 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
121767010

Pronájem bytu 3+kk 77 m2, Kolátorova ul., Praha 6 - Břevnov

Sháníte příjemné bydlení na Praze 6 a právě Břevnov je Vaší oblíbenou lokalitou? Nebo je pro Vás klíčová perfektní občanská vybavenost a dobrá dopravní dostupnost? Pak je pro Vás zajímavou možností pronájem zařízeného bytu dispozice 3+kk o výměře 77 m2, umístěného v klidné ulici v srdci Břevnova. Veškeré vybavení vyobrazené na fotografiích je Vám k dispozici, můžete se tedy rovnou nastěhovat bez dalších pořizovacích nákladů. Tento byt se nachází ve třetím patře zrekonstruovaného cihlového domu s výtahem a oceníte jeho šikovnou dispozici danou prostorným obývacím pokojem o výměře 25 m2 a dvěma samostatnými neprůchozími ložnicemi, každou o výměře 17 m2. Okna obývacího pokoje a navazující ložnice jsou orientována na západ, druhá ložnice má orientaci východní. Příjemným bonusem je kočárkárna a sklep v suterénu domu. V lokalitě naleznete veškerou potřebnou občanskou vybavenost buď přímo v dochozí vzdálenosti, nebo několik zastávek MHD - jsou Vám k dispozici autobusy i tramvaje včetně nočních spojů. Samozřejmostí jsou školy, školky, poliklinika a síť nejrůznějších obchodů a restaurací na nedaleké Bělohorské ulici a pro větší nákupy pak supermarket Kaufland. Z pár set metrů vzdálené tramvajové zastávky se dostanete za 10 min na metro A - Hradčanská a v centru města na Václavském náměstí jste celkově do 20 min. Pokud jste sportovní nadšenec, určitě uvítáte volnočasový areál Ladronka, kde kromě bruslařsko-cyklistické a běžecké dráhy také můžete hrát plážový volejbal, tenis či venkovní fitness. V zimních měsících je Ladronka skvělým místem pro běh na lyžích. Na procházky je pak ideální obora Hvězda. Na blízkém strahově je i plavecký bazén. Lokalita je strategická i pro řidiče, kteří mají nedaleko nájezd do tunelu Blanka a také výpadovku na dálnice D5, D6, pražský okruh a letiště. Dům má nízkou energetickou náročnost, díky čemuž jsou poplatky za služby pro tři osoby pouze 2.200,- Kč, elektřina a plyn se převádějí na nájemce, ty se pohybují okolo 1.500,- Kč. Byt je vhodný pro pár i rodinu a skvělé je, že nastěhovat se můžete ihned.
25 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
121256765

Pronájem bytu 2+kk 56 m2, Zemědělská ul., Praha 6 - Dejvice

Sháníte příjemné bydlení na Praze 6 a Dejvice jsou Vaší oblíbenou lokalitou? Nebo je pro Vás klíčová dobrá dopravní dostupnost? Pak je pro Vás zajímavou možností pronájem bytu dispozice 2+kk o výměře 56 m2, umístěného v klidné ulici nedaleko metra A - Dejvická. Tento byt se nachází ve druhém patře cihlového domu bez výtahu. Obývací místnost s kuchyňským koutem má výměru 16 m2 a vejde se sem menší sedací souprava a stolek s televizí. Hlavní pokoj má velkorysých 25 m2. Vytápění zajišťují lokální plynová tělesa a ohřev vody bojler. Okna obou místností jsou orientována na západ, takže byt je světlý. V koupelně je vana, WC samostatně. Určitě také uvítáte menší komoru přímo v bytě. Poplatky za služby jsou 770,- Kč za jednu osobu, nebo 1.530,- Kč za dvě osoby, elektřina a plyn se převádějí na nájemce. Co se týká lokality, zejména oceníte její klid a perfektní dopravní dostupnost - dům je umístěn poblíž tramvajové i autobusové zastávky, ze kterých se dostanete do tří minut na metro A - Dejvická a v centru města na Václavském náměstí jste za 15 minut. Anebo se na metro vydáte dvanáctiminutovou procházkou. Projít se také můžete do nedalekého Šáreckého údolí. Řidiči pak mají v blízkosti nájezd na pražský okruh. Byt je vhodný pro jednotlivce či pár a skvělé je, že nastěhovat se můžete ihned.
15 000 Kč Zobrazit detail