KOMUNITA REALITNÍCH MAKLÉŘŮ

+420 606 113 100

Detail makléře

Lenka Sejpalová

realitní makléř

Jmenuji se Lenka Sejpalová. Narodila jsem se skoro před 50 lety. Jsem optimistická, slušná, lidská, empatická a zakládám si na důvěře.
Během svého života jsem se několikrát stěhovala a tak znám realitní svět i z druhé strany – jako klient. Prodej či koupě nemovitosti není vždy nejsnazší a proto bych ráda byla Vaší oporou.
Neslíbím vám nemožné, protože své sliby ráda plním. Ušetřím vám starosti, peníze a čas. Budu se starat o to, aby jste se Vy starat nemuseli. V co nejkratší době se budu snažit prodat Vaši nemovitost, za co nejvyšší cenu. Mou odměnou bude Vaše spokojenost a splnění Vašich snů.
Ve své nabídce mám vždy pouze několik nemovitostí – mohu se Vám tedy věnovat na 100%.

Videovizitka

Není k dispozici.

Adresa pobočky

Sladkovského 67
530 02 Pardubice

Aktuálně nabízím tyto nemovitosti

Pouze u nás
Rezervováno
116467373

Dům obklopen přírodou.

Ráda vás provedu tímto prostorným domem, kde najdete své soukromí díky členitosti a množství pokojů. Je to místo ideální pro milovníky malebné přírody a klidu. Jsou zde dva oddělené byty, každý se svou kuchyní a koupelnou o velikosti 80 m2. Na zahradě velké 700 m2 se také nachází kryté posezení s grilem, udírnou, garáží a vlastní studnou. Dům je vytápěn radiátory pomocí centrálního kotle na tuhá paliva. Byla zde provedena částečná rekonstrukce ( plastová okna se žaluziemi a podlahy ). Díky autobusu, který odváží a přiváží děti do nedaleké školy, je to místo určené i pro mladé rodiny. Město Seč je pouhé 4 km, Chrudim 14 km a Pardubice 28 km. Díky této vzdálenosti a krásné přírodě, je toto místo vhodné i na chalupaření. Zavolejte mi, ráda se v této malebné vesničce s vámi potkám...... www.vasemaklerka.com
1 400 000 Kč Zobrazit detail
111902413

Pozemek na okraji obce.

Našla jsem pro vás pozemek velký 3906 m2 na krásném místě s výhledem do krajiny, orientovaného na jihozápad. Pozemek v přírodě a turisticky zajímavé lokalitě, je připraven k výstavbě rodinného domu, rekreačního objektu, penzionu, nebo jako investici - rozdělit na 2 stavební pozemky. Na hranici pozemku jsou veškeré inženýrské sítě - elektrika, voda, plyn a kanalizace. V obci Perálec je obecní úřad, obchod, škola, školka, kostel, atd. V blízkosti se nachází přírodní skalní rezervace Toulovcovy maštale, Městské maštale, rokle Šilingův důl, skalní tunel Pivnice, a mnoho dalšího rekreačního využití. Místo je to stvořené pro milovníky přírody. Velmi ráda vám toto malebné místo ukáži a proto mne neváhejte kontaktovat.
Cena na dotaz Zobrazit detail