KOMUNITA REALITNÍCH MAKLÉŘŮ

+420 606 113 100

Detail makléře

Lenka Sejpalová

realitní makléř

Jmenuji se Lenka Sejpalová. Narodila jsem se skoro před 50 lety. Jsem optimistická, slušná, lidská, empatická a zakládám si na důvěře.
Během svého života jsem se několikrát stěhovala a tak znám realitní svět i z druhé strany – jako klient. Prodej či koupě nemovitosti není vždy nejsnazší a proto bych ráda byla Vaší oporou.
Neslíbím vám nemožné, protože své sliby ráda plním. Ušetřím vám starosti, peníze a čas. Budu se starat o to, aby jste se Vy starat nemuseli. V co nejkratší době se budu snažit prodat Vaši nemovitost, za co nejvyšší cenu. Mou odměnou bude Vaše spokojenost a splnění Vašich snů.
Ve své nabídce mám vždy pouze několik nemovitostí – mohu se Vám tedy věnovat na 100%.

Videovizitka

Není k dispozici.

Adresa pobočky

nám.Míru 925
538 03 Heřmanův Městec

Aktuálně nabízím tyto nemovitosti

Pouze u nás
Rezervováno
121382136

Rodinný dům v Chrudimi

Našla jsem pro vás dům - vilu v žádané lokalitě v Chrudimi. Je to ideální místo pro rodinu s dětmi, kteří chtějí mít vše potřebné pro život v pěší vzdálenosti. Jsou zde školy, školky, sportoviště, nemocnice, supermarkety, obchody a další. Udržovaná zahrada vybízí k posezení s přáteli, ke grilování a díky již vzrostlým stromům si na ní opravdu odpočinete. V útulném domě jsou nové vchodové dveře, EURO okna s venkovními roletami, nová střecha a veškeré oplechování je v mědi. Jsou zde také nově udělané veškeré inženýrské sítě. Dům je celkově ve velmi dobrém a udržovaném stavu. K podsklepenému domu také náleží, garáž s vraty na dálkové ovládání a zahradní domek. Velmi ráda se s vámi na tomto příjemném místě potkám. Neváhejte mi zavolat.
Cena na dotaz Zobrazit detail
Pouze u nás
120957296

Velký skladovací prostory v Chrudimi.

Máme pro vás skladový prostor v průmyslové zóně velký 850 m2. Skladová hala je velmi dobře přístupná po silnici i nákladním autům i kamionům. Po celé délce haly 60 m je nakládací rampa. Součástí haly jsou kanceláře, sociální zařízení a regály. K dispozici je i oplocená zahrada 450 m2. Hala bude volná od 1.1.2020. Neváhejte mi zavolat, ráda vám tyto prostory ukáži.
Cena na dotaz Zobrazit detail
Pouze u nás
120819851

Byt blízko centra.

Našla jsem pro vás prostorný byt 3+1, hned vedle centra náměstí v Rychnově nad Kněžnou a přesto na klidném místě. Po vstupu do bytu vejdete do velké vstupní chodby, ze které se vchází do obýváku, ložnice a do kuchyně s jídelním koutem. Okna kuchyně a dalšího pokoje, jsou situována na východ. Velkou výhodou tohoto bytu ve 3 patře, je balkón s výhledem na západ. V nově zrevitalizovaném domě je výtah, kolárna, sušárna a u domu pohodlné parkování. V chodbě a původní koupelně je na zemi dlažba. V kuchyni je plovoucí podlaha a zůstane zde pro vás, nová kuchyňská linka se sporákem. Podlahová plocha bytu je 65 m2 a tak je pohodlně z bytu 2+1 vytvořen byt 3+1. Případnou hypotéku vám zdarma pomůžeme zařídit a pak už se můžete začít stěhovat. Velmi ráda vám toto příjemné místo ukáži, neváhejte mi zavolat.
2 150 000 Kč Zobrazit detail