KOMUNITA REALITNÍCH MAKLÉŘŮ

+420 606 113 100

Detail makléře

Ing. Stanislav Durchánek

realitní makléř

Jako realitní makléř pracuje od roku 2009. Od té doby zprostředkoval uzavření prodeje či pronájmu 241 nemovitostí (údaj k 1.12.2015). Má placený přístup do registru dlužníků, insolvenčního rejstříku a monitoringu exekucí. Díky tomu a díky zkušenostem z více než tísíce prohlídek dokáže odhalit a eliminovat rizikového zájemce o pronájem nemovitosti.

Každodenně se vzdělává v oblasti prodejních dovedností, obchodních technik a strategií, marketingu, komunikace a prezentace nemovitostí.

Je členem Realitní komory České republiky. Je autorem elektronické knihy „15 otázek, na které musíte znát odpověď, když pronajímáte byt“.

Jeho motto je: „Všechno je možné“.

Certifikáty

Specializace

Pronájmy nemovitostí v Praze, videoprohlídky nemovitostí, prověřování vážných zájemců o pronájem.

Cizí jazyk

Angličtina

Videovizitka

Kdo je Ing. Stanislav Durchánek?

Reference klientů

Adresa pobočky

Římská 14
120 00 Praha 2

Aktuálně nabízím tyto nemovitosti

118389190

Podnájem bytu 2+kk, 40 m2 + terasa 12 m2, Praha 4, metro Pankrác, ul. Neveklovská

Ke dlouhodobému podnájmu je Vám k dispozici tento zrekonstruovaný byt 2+kk, 40 m2 + 12 m2 terasa, v posledním - 4. patře cihlového domu bez výtahu v Praze 4-Krč, 4 minuty chůze od metra C-Pankrác, ul. Neveklovská. Byt je nabízen jako nezařízený nábytkem (viz foto), zůstane zde pouze kuchyňská linka a kombinovaná lednička. Plastová okna směřují na severozápad. Topení elektrickými radiátory, ohřev vody bojlerem. Pro více informací nebo termín prohlídky kontaktujte prosím makléře.
14 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
118388934

Pronájem místnosti v kosmetickém salonu, Praha 10-Vršovice, ul. 28. pluku

K pronájmu je Vám k dispozici tato místnost s umyvadlem 11 m2 + převlékárna 2 m2 v zavedeném kosmetickém (beauty) salonu v Praze 10-Vršovicích, ul. 28. pluku. Místnost může být nevybavená či vybavená (dle Vašeho druhu podnikání) a je ideální pro kosmetiku, laser, IPL, nehty, poradenství, zábaly, depilace atd. Aktuálně je v tomto salonu v nabídce ještě malá místnost 5,4 m2 s umyvadlem vhodná pro nehty, pedikúru, manikúru, dále pak zábaly, poradenství atd. V těchto místnostech není možné provozovat prodlužování řas, přístrojovou mezoterapii, permanentní make-up a masáže, protože salon již tyto služby nabízí. Kromě místností je ke sdílení k dispozici i recepce, WC pro hosty, WC pro personál, sprcha a kuchyňka s jídelnou. Připojení k internetu je zajištěno přes wi-fi. Pro více informací nebo termín prohlídky kontaktujte prosím makléře.
8 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
118389088

Pronájem místnosti v kosmetickém salonu, Praha 10-Vršovice, ul. 28. pluku

K pronájmu je Vám k dispozici tato místnost s umyvadlem o ploše 5,4 m2 v kosmetickém (beauty) salonu v Praze 10-Vršovicích, ul. 28. pluku. Místnost může být nevybavená či vybavená (dle Vašeho druhu podnikání) a je ideální pro nehty, pedikúru, manikúru, dále pak zábaly, poradenství atd. Aktuálně je v tomto salonu v nabídce ještě místnost s umyvadlem o ploše 11 m2 a s převlékárnou 2 m2 - vhodná pro: kosmetiku, laser, IPL, nehty, poradenství, zábaly, depilace atd. V těchto místnostech není možné provozovat prodlužování řas, přístrojovou mezoterapii, permanentní make-up a masáže, protože salon již tyto služby nabízí. Kromě místností je ke sdílení k dispozici i recepce, WC pro hosty, WC pro personál, sprcha a kuchyňka s jídelnou. Připojení k internetu je zajištěno přes wi-fi. Pro více informací nebo termín prohlídky kontaktujte prosím makléře.
3 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
118345589

Pronájem nevybaveného bytu 1+kk, 32 m2, Praha 10-Strašnice, ul. Nad Primaskou

Ke dlouhodobému pronájmu je Vám k dispozici tento zrekonstruovaný byt 1+kk, 32 m2, v Praze 10-Strašnicích, ul. Nad Primaskou. Byt je umístěn ve 2. patře cihlového domu bez výtahu. Plastová okna mají orientaci na jih. Byt je nabízen jako nevybavený nábytkem a spotřebiči - je tu jen kuchyňská linka s plynovou varnou deskou a ledničkou (mimo obytný pokoj). V koupelně je vana, WC a dost místa na pračku. V bytě je navíc malá komora. Topení lokální-plynové (WAW). Ohřev vody plynem (karmou). Připojení k internetu je již zahrnuto v nájmu. Parkování je možné volně na ulici. Pro více informací kontaktujte prosím makléře.
10 500 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
118253789

Kanceláře 61 m2 s vlastní koupelnou a kuchyňkou, Praha 1-Malá Strana, ul. Karmelitská

Ke dlouhodobému pronájmu jsou Vám k dispozici tyto kanceláře o celkové ploše 61 m2 v Praze 1 na Malé Straně, ul. Karmelitská. Kanceláře jsou situovány v přízemí velice udržovaného domu, všechny okna z kanceláří směřují do klidného dvora objektu. Prostory se skládají 3 kancelářských místností (plochy 13,3 m2, 21,4 m2 a 13,8 m2), které jsou navzájem průchozí. Dále je k dispozici koupelna se sprchovým koutem a WC, zádveří, chodba a čajová kuchyňka. Topení a ohřev vody je vlastním plynovým kotlem. V kancelářích jsou na podlaze zrenovované parkety. Prostory se nabízí jako nezařízené nábytkem (zůstane zde pouze čajová kuchyňka). Připojení k vysokorychlostnímu internetu je možné přes O2 i přes T-Mobile. Možno zřídit sídlo firmy. Pro více informací nebo termín prohlídky kontaktujte prosím makléře.
20 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
118127037

Kancelář 25 m2 s vlastní kuchyňkou a WC, Praha 1-Malá Strana, ul. Karmelitská

Ke dlouhodobému pronájmu je Vám k dispozici tato kanceláře o ploše 23,1 m2 v Praze 1 na Malé Straně, ul. Karmelitská. Kancelář je situována v přízemí velice udržovaného domu, obě okna z kanceláře směřují do klidného dvora objektu. V kanceláři je i malá kuchyňka. Toaleta (1,5 m2) je umístěna na chodbě domu, 3 metry od dveří kanceláře a je určena výhradně pro tuto kancelář. Topení je plynové. V kanceláři je dřevěná podlaha z dlouhých prken. Prostor se nabízí jako nezařízený nábytkem (zůstane zde pouze kuchyňka). Připojení k vysokorychlostnímu internetu je možné přes O2 i přes T-Mobile. Možno zřídit sídlo firmy. Pro více informací nebo termín prohlídky kontaktujte prosím makléře.
10 000 Kč Zobrazit detail
118052285

Pronájem 2 kanceláří o celkové ploše 56,2 m2, na metru Florenc, Praha 8-Karlín, ul. Pobřež

K pronájmu jsou Vám k dispozici krásné kancelářské prostory u metra B a C - Florenc, Praha 8-Karlín, ul. Pobřežní. Prostory tvoří 2 kanceláře - větší kancelář má plochu 38 m2, menší má 18 m2. Kanceláře jsou situovány v 1. patře kancelářské budovy, okna směřují do ulice Pobřežní. Kanceláře jsou vybaveny kobercem, otevíratelnými okny a strukturovanou kabeláží. V budově se nachází recepce. Přístup do kanceláří je možný nonstop. Možno zřídit sídlo firmy. Aktuálně je v objektu možné pronajmout i 6 kanceláří o celkové ploše 129 m2 a sklad 52 m2. Třída energetické náročnosti budovy: E. více informací nebo termín prohlídky mě prosím kontaktujte.
15 174 Kč Zobrazit detail
118051788

Pronájem skladovacích prostor 52 m2 u metra Florenc, Praha 8-Karlín, ul. Pobřežní

K pronájmu je Vám k dispozici tento skladový prostor o ploše 52 m2 u metra Florenc, Praha 8-Karlín, ul. Pobřežní, naproti hotelu Hilton. Vytápěný sklad je situovaný v suterénu, kam se dostanete po sejití 10 schodů z dvora objektu. Skladový prostor je členěn do 4 místností, ve dvou místnostech je umyvadlo, v jedné místnosti i WC a sprcha. Vhodné i jako zázemí pro firmu. Tento sklad má samostatný měřič elektřiny a vody. V objektu funguje recepce, přístup možný 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Aktuálně je v objektu možné si pronajmout i kanceláře 56 m2 nebo 129 m2. Možno zřídit sídlo firmy. Pro více informací nebo termín prohlídky mě prosím kontaktujte.
11 000 Kč Zobrazit detail
118042015

Pronájem 6 kanceláří o celkové ploše 129 m2, na metru Florenc, Praha 8-Karlín, ul. Pobřež

K pronájmu jsou Vám k dispozici krásné kancelářské prostory u metra B a C - Florenc, Praha 8-Karlín, ul. Pobřežní. Prostory tvoří 6 kanceláří a spojovací chodba mezi kancelářemi, celkem 129 m2. Kanceláře jsou situovány v 1. patře kancelářské budovy bez výtahu, okna směřují do dvora. Kanceláře jsou vybaveny kobercem, otevíratelnými okny a strukturovanou kabeláží. V budově se nachází recepce. Přístup do kanceláří je možný nonstop. Možno zřídit sídlo firmy. Aktuálně je v objektu možné si pronajmout i 2 kanceláře o celkové ploše 56 m2 a sklad 52 m2. Třída energetické náročnosti budovy: E. více informací nebo termín prohlídky mě prosím kontaktujte.
34 830 Kč Zobrazit detail