KOMUNITA REALITNÍCH MAKLÉŘŮ

+420 606 113 100

Detail makléře

Ing. Anzhela Piteková

realitní makléř

Moje práce je mým koníčkem, a proto ji dělám celým svým srdcem. Při tom mi velmi pomáhají dlouholeté zkušenosti v oblasti obchodu na různých pozicích od obchodního zástupce až po vyšší management. Svým klientům pomáhám naplnit jejich přání při prodeji nebo nákupu nemovitosti včetně zajištění komplexního právního a finančního servisu a navazujících služeb. Je pro mne důležité, aby byl klient spokojen a aby se na mne díky dobrým zkušenostem při spolupráci a vzájemné důvěře neváhal obrátit v případě potřeby znovu, popř. mne doporučil i svým známým.

Cizí jazyk

Angličtina Ruština

Videovizitka

Není k dispozici.

Reference klientů

Adresa pobočky

Římská 14
120 00 Praha 2

Aktuálně nabízím tyto nemovitosti

Pouze u nás
117871045

Pronájem 1+kk v novostavbě nedaleko Zličína

Pronájem světlého, dispozičně velmi dobře řešeného bytu 1+kk s podlahovou plochou 29,1 m2 a terasou 7m2 v 5. NP novostavby v klidné části obce Hostivice na Praze - západ. Byt je dispozičně řešen na pokoj s kuchyňským koutem , předsíň s vestavěnou skříni a koupelnu s vanou a WC. Byt je částečně zařízený. Nájemné zahrnuje užívání venkovního stání před domem. Byt je součásti bytového komplexu, který se nachází na rozhraní katastrálních území Chýně, Chrášťany a Hostivice, v bezprostřední blízkosti chráněné přírodní památky Hostivické rybníky a zároveň kousek od Prahy (necelých 7 minut autem na metropoli Zličín). Autobusová zastávka MHD - BUS č.347 a 358 hned u bytového komplexu. V Hostivicích je veškerá občanská vybavenost - obchody Tesco, Lidl, Penny market, pošta, poliklinika, lékárny, mateřská i základní škola, gymnázium a další. Byt je volný dohodou. Pro více informaci a sjednání prohlídky kontaktujte prosím realitního makléře. Buďte první kdo bude bydlet v tomto bytě :)
9 500 Kč Zobrazit detail
109995405

Prodej bytu v novostavbě 2+kk, nedaleko Zličína

Prodej světlého, dispozičně velmi dobře řešeného bytu 2+kk s podlahovou plochou 47,9 m2 a balkonem 3,6 m2 v rozestavěném domě v obci Hostivice na Praze - západ. Byt je součásti bytového komplexu, který se nachází na rozhraní katastrálních území Chýně, Chrášťany a Hostivice, v bezprostřední blízkosti chráněné přírodní památky Hostivické rybníky a zároveň kousek od Prahy (necelých 7 minut autem od metra Zličín). V Hostivicích je veškerá občanská vybavenost - obchody Tesco, Lidl, Penny market, pošta, poliklinika, lékárny, mateřská i základní školy, gymnázium a další. Autobusová zastávka MHD - BUS č.347 a 358 hned u bytového komplexu. V ceně bytu není zahrnuto garážové stání a sklepní kóje, které je nutno dokoupit. Foto interieru je ilustrační z již zkolaudovaných domů z předchozí etapy. K dispozici jsou i další byty 1+kk a 2+kk s možností výběru s terasou, s balkonem nebo předzahrádkou. Nemovitost je možno financovat pomocí hypotečního úvěru, který pro Vás rádi zajistíme. Pro více informací a sjednání prohlídky kontaktujte prosím realitního makléře.
2 484 494 Kč Zobrazit detail
109995414

Prodej bytu v novostavbě 1+kk, nedaleko Zličína

Prodej světlého, dispozičně velmi dobře řešeného bytu 1 + kk o ploše 31,6 m2 a balkonu 3,6 m2 v novostavbě v obci Hostivice na Praze - západ. Byt je součásti bytového komplexu, který se nachází na rozhraní katastrálních území Chýně, Chrášťany a Hostivice, v bezprostřední blízkosti chráněné přírodní památky Hostivické rybníky a zároveň kousek od Prahy (necelých 7 minut autem od metra Zličín). V Hostivicích je veškerá občanská vybavenost - obchody Tesco, Lidl, Penny market, pošta, poliklinika, lékárny, mateřská i základní školy, gymnázium a další. Autobusová zastávka MHD - BUS č.347 a 358 hned u bytového komplexu. V ceně bytu není zahrnuto garážové stání a sklepní kóje, které je nutno dokoupit. Foto interieru je ilustrační z již zkolaudovaných domů z předchozí etapy. K dispozici jsou i další byty 1+kk a 2+kk s možností výběru s terasou, s balkonem nebo předzahrádkou. Nemovitost je možno financovat pomocí hypotečního úvěru, který pro Vás rádi zajistíme. Pro více informací a sjednání prohlídky kontaktujte prosím realitního makléře.
1 675 927 Kč Zobrazit detail