KOMUNITA REALITNÍCH MAKLÉŘŮ

+420 606 113 100

Detail makléře

Jana Císařová

realitní makléř

I když jsem původně učitelka v mateřské školce, teprve v realitách jsem se našla. Baví mne totiž lidské příběhy, které stojí za každým domem a za každým bytem. Do každého příběhu ale musíte důkladně proniknout, abyste mu zaručili šťastný konec.

Pro mne to třeba znamená nadstandardní servis a maximální nasazení. Zajistím vše po právní stránce, vysvětlím vám, kde a jak budu vaši nemovitost inzerovat, projdu s vámi statistiky a samozřejmě budeme celý proces konzultovat. Jedině takovou prací navíc mohu změnit povědomí, které v Česku o realitních makléřích panuje.

A co je mým vlastním příběhem a asi největším životním úspěchem? Moje dítě a jeho výchova. Protože i když mám svoji práci ráda a dávám do ní vše, nedělám ji pro sebe. A když si společně potřebujeme odpočinout, věnujeme se některému z našich nespočetných koníčků. I mezi ně už vlastně reality pronikly – jeden rok jsem si dokázala vlastními silami přistavět terasu na chatě.

Věřím, že když budu konat dobro a chovat se k lidem slušně a hezky, vrátí se mi to sejným dílem zpět.

Certifikáty

Cizí jazyk

Němčina

Videovizitka

Není k dispozici.

Reference klientů

Adresa pobočky

Římská 14
120 00 Praha 2

Aktuálně nabízím tyto nemovitosti

Rezervováno
117742205

Prodej bytu 2kk, OV, Praha 9- Hloubětín

Nabízíme k prodeji byt 2kk o celkové ploše 54m2, který se nachází ve druhém patře novostavby z roku 2012 v Rezidenci Lehovec, nedaleko stanice metra Rajská zahrada. Byt je vkusně zařízen s velkým důrazem na kvalitu a splňuje nejnáročnější požadavky na moderní bydlení. Do jeho standardu patří: kuchyňská linka na míru včetně spotřebičů, velké skříně poskytující dostatek úložných prostor, kvalitní plovoucí podlahy, v celém bytě úsporné led osvětlení, sedací souprava, vybavená koupelna se samostatnou toaletou, alarm, vlastní plynový kotel. Možnost odkoupení garážového stání o výměře 15m2. Celý objekt včetně garáží i upraveného vnitrobloku kde se nachází příjemné posezení je zabezpečen kamerovým systémem. Předností bydlení jsou nejen nízké náklady, ale také možnost převzetí hypotéčního úvěru s výhodným úrokem. Okolí s dostatkem zeleně (Kyjský rybník), kompletní síť obchodů a služeb. Klientům, kteří hledají kvalitní bydlení v lokalitě s výbornou dopravní dostupností prohlídku doporučuji.
3 890 000 Kč Zobrazit detail
Rezervováno
116261305

Prodej rekreační chaty se zahradou 535 m2, Praha západ, Kamenný Přívoz

Nabízíme k prodeji rekreační chatu umístěnou v malebné obci Kamenný Přívoz, Praha-západ, kterou protéká řeka Sázava a je obklopená kopci Středočeské pahorkatiny. Ideální spojení s 30km vzdálenou Prahou, přímá linka od stanice metra Budějovická, nebo možnost využití vlaku. Chata je cihlová, podsklepená, přízemí s dispozicí obývací pokoj, ložnice, kuchyně a koupelna. V patře se nachází jedna velká místnost. Vlastní vytápění elektrickým ústředním topením, zdroj pitné vody ze společné studny pro pět chat nabízí možnost celoročního bydlení. Přilehlá pečlivě udržovaná zahrada o výměře 535m2 je svažitá s terasovou úpravou, vzrostlé ovocné stromy i jehličnany a okolní bohatá zeleň, vytváří tomuto místu jedinečnou a klidnou atmosféru. V obci je základní škola, obecní úřad, pošta, obchody i několik restaurací. Zájemcům, kteří hledají nádhernou přírodu nedaleko Prahy prohlídku doporučuji.
2 390 000 Kč Zobrazit detail
96883810

K pronájmu luxusní komerční prostor 130m2, reprezentativní dům, Bořivojova, Praha 3

V rámci nově zrekonstruovaného, reprezentativního domu, nacházejícího se nedaleko stanice metra Flora na rozhraní Vinohrad a Žižkova, nabízíme pronájem polosuteréního prostoru o velikosti 130m2. Prostory budou luxusně upraveny dle potřeb a požadavků zájemce ve spolupráci s architektem a to ve stylu celého domu s důrazem na kvalitu, funkčnost a design. Možnost vytvoření místností (4-5) dle potřeby. Výborná dopravní dostupnost a kompletní občanská vybavenost je pro tuto lokalitu samozřejmostí. Výjimečná nabídka s možností vytvoření individuálního interiéru v centru Prahy.
60 000 Kč Zobrazit detail
117187390

Pronájem kanceláře 22m2, Praha 2- Nové Město

Nabízíme k pronájmu kancelář o ploše 22m2 (více možností výběru),která se nachází ve vyhledávané lokalitě Prahy 2. Pětipatrová budova je kompletně zrekonstruovaná, zachovalé secesní prvky působí reprezentativně a zároveň je kladen důraz na komfort. Každé patro má uzamykatelné dva vchody, klimatizované místnosti, domácí telefon, kompletní zasíťování, vybavená kuchyňka, dámské i pánské toalety, recepce s ostrahou 24 hodin. Velmi pečlivě udržovaný dům. Zájemcům o pronájem reprezentativních prostor v centru Prahy, nedaleko stanice metra I.P.Pavlova prohlídku doporučuji.
4 180 Kč Zobrazit detail
117186957

K pronájmu kanceláře 86 m2, Praha 2- Nové Město

Nabízíme k pronájmu tři kanceláře o celkové ploše 86 m2 (více možností výběru, větší či menší prostory),které se nachází ve vyhledávané lokalitě Prahy 2. Pětipatrová budova je kompletně zrekonstruovaná, zachovalé secesní prvky působí reprezentativně a zároveň je kladen důraz na komfort. Každé patro má uzamykatelné dva vchody, klimatizované místnosti, domácí telefon, kompletní zasíťování, vybavená kuchyňka, dámské i pánské toalety, recepce s ostrahou 24 hodin. Velmi pečlivě udržovaný dům. Zájemcům o pronájem reprezentativních prostor v centru Prahy, nedaleko stanice metra I.P.Pavlova prohlídku doporučuji.
15 480 Kč Zobrazit detail