KOMUNITA REALITNÍCH MAKLÉŘŮ

+420 606 113 100

Reference

Roman Matula

14. října 2015

makléř: Ing. Anzhela Piteková
Absolutní spolehlivost, perfektní organizace, vstřícné vystupování vůči všem zůčastněným. I přes náročnější požadavky z mé strany, proběhlo zařízení prodeje bez zádrhelů. Oceňuji především profesionalitu, časovou flexibilitu, osobní přístup a orientaci při přípravě smluv. Vřele doporučuji!
S pozdravem, Roman Matula

Ing. Bohumír Vaníček MBA

13. října 2015

makléř: Michal Souček
Po více jak roce neúspěšné spolupráce se zástupci dvou největších nadnárodních realitních sítí při prodeji našeho penzionu a pozemku v Peci pod Sněžkou, jsem na základě doporučení oslovil Michala Součka. Michal díky kvalitní prezentaci, včetně videoprohlídky i správného stanovení cílové skupiny, velmi rychle našel kupce a vše jsme k naší spokojenosti společně dotáhli do úspěšného konce.

Jiří Dolejš

9. října 2015

makléř: Karel Zelinka
Pan Zelinka s námi spolupracuje dlouhodobě. S jeho službami jsme velmi spokojeni. Je milý, zdvořilý, umí jednat se zákazníky, je stále na telefonu (i o dovolené). Snaží se zákazníkům vyjít vstříc tj. návštěvy nemovitosti přizpůsobuje možnostem jak klienta tak i potenciálních nájemníků. Je velice flexibilní. Pana Zelinku bych doporučil každému, kdo potřebuje prodat nebo pronajmout nemovitost.
Jiří Dolejš

Zdeněk Lavička

9. října 2015

makléř: Karel Zelinka
Zdravím Vás, pane Zelinka, ještě jednou Vám chci poděkovat za zprostředkování obou pronájmů. Bylo to z Vaší strany super, mohu to takto napsat z toho důvodu, že mám srovnání. Překvapilo mě, jak bylo vše rychlé a bezproblémové. Vybral jste příjemné nájemníky, je s nimi velice dobrá spolupráce. Určitě se na Vás obrátíme znovu, pokud budeme hledat služby v této oblasti.
Pokud budete souhlasit, budeme Vás doporučovat svým známým.
Zdeněk Lavička

Věra a Gabriela Altmanovi

9. října 2015

makléř: Karel Zelinka
Se službami realitního makléře pana Karela Zelinky jsme byly velmi spokojeni. Přístup byl profesionální a velmi přátelský. Pan Zelinka se nám věnoval, byl vždy ochotný a spolehlivý. Spolu jsme vyřídily jak prodej bytu, tak posléze i pronájem.
Děkujeme.
V Praze dne 23.3.2014, Věra a Gabriela Altmanovi

Zuzana Soročinová

9. října 2015

makléř: Věra Vránková
Dobrý den, paní Vránková, děkuji Vám velice za vřelý a profesionální přístup při prodeji mého domu. Získala jste si mou plnou důvěru. Vážím si, že na Vás bylo spolehnutí, byla jste vždy k zastižení a zařídila veškeré formality při
prodeji tak, že jsem přijela do ČR pouze podepsat kupní smlouvu, jinak jsem se o nic nemusela starat. Maximální spokojenost. Velice děkuji.
16.2.2015, Zuzana Soročinová

Markéta Kůtková

9. října 2015

makléř: Věra Vránková
Paní Věra Vránková je velmi profesionální a nesmírně milý člověk. Považuji za velké štěstí, že jsem mohla spolupracovat právě s ní, záhy si získala mou plnou důvěru. Její zkušenosti a přehled v prodeji nemovitostí mi koupi vybraného bytu velmi usnadnily a i když vyřízení některých záležitostí nebylo snadných, paní Vránková mi ve všem vyšla vstříc, podpořila mě a samotná koupě se uskutečnila s její velkou dopomocí. Při jednání jsem vždy měla pocit, že mé zájmy jsou na prvním místě a že je o mě maximálně dobře postaráno. Paní Vránkovou mohu vřele doporučit každému, kdo chce prodat, nebo koupit nemovitost.
13.4.2015, Markéta Kůtková

Alexandra Knoblochová

9. října 2015

makléř: Věra Vránková
Spolupráce s Věrou Vránkovou byla velmi příjemná a profesionální. Zajistila velmi příjemně a přirozeně avšak maximálně profesionálně veškeré náležitosti s prodejem související. Jako nadstavbu jsem vnímala proaktivní snahu připravit, zjistit, domluvit vše, co je třeba administrativně udělat, ale nikomu se do toho nechce( úřady, právníci, smlouvy, znění aj). Pro mne nebyl zprostředkován jenom prodej, ale veškeré náležitosti a že jich není málo s tím spojené.
Ráda se na Věru Vránkovou obrátím znovu, protože vím, že se mohu spolehnout.
12.12.2014, Alexandra Knoblochová

Zuzana Horná

9. října 2015

makléř: Gabriela Ševěčková
Dobry den. Chci vam podekovat za zprostredkovani koupe bytu na ul. Vnitrni v Orlove. Byla jsem mile prekvapena milym a prijemnym vystupovanim. Ochotou komunikovat a spolupracovat.  Preji hezky den. S pozdravem Zuzana Horna

Šárka ILLéšová

9. října 2015

makléř: Gabriela Ševěčková
Děkují paní Gabriele Ševečkové, za její spolehlivou práci k prodeji nemovitosti,kterou jsem chtěla prodat,paní Ševečková je ochotná,snaživá a vžd  mě samostatně informovala o prohlídkách , které uskutečňovala s potencionálními klienty,klienti měli zájem i o víkendu a přesto jim to bylo umožněno,nemovitost prodala a já ji děkuji,s pozdravem Šárka ILLéšová

Štěpánka Kejřová

9. října 2015

makléř: Michal Souček
Michale moooooooc díky za super služby. S jinou realitkou bych takhle v klidu a pohodě nebyla. Samozřejmě Vás budu chválit, kudy budu chodit.:)
Štěpánka Kejřová, Veselí nad Lužnicí

Matěj Prokop

9. října 2015

makléř: Michal Souček
Vzhledem k tomu, že jsem Vás poznal na základě  velmi pozitivní reference mých přátel, bylo asi snažší nás přesvědčit o exkluzivní spolupráci. Pravdou ale je, že jste byl i jediný prodejce za ty dva roky, co jsme neúspěšně prodávali náš pozemek, který nám uměl vysvětlit výhody exkluzivní spolupráce, které navíc, přesně jak jste říkal, vedly najednou k rychlému a úspěšnému prodeji. Díky Vám. 

Matěj Prokop, Mladá Boleslav