KOMUNITA REALITNÍCH MAKLÉŘŮ

+420 606 113 100

Proč budete jako náš partner úspěšný a spokojený?

Vyděláte víc
Získejte 100% provize z uzavřených obchodů

Tím významně snížíte své náklady a celkově zvýšíte váš výdělek. Ten můžete použít na další rozvoj svého podnikání. Na dovolenou s celou rodinou, na nové auto, či vlastní bydlení, to je na vás. Celkově budete mít blíž k finanční vyrovnanosti i svobodě. Podnikání a byznys je o výdělku a nákladech. Náklady vám QARA snižuje a výdělky jsou naopak mnohem vyšší.

Budete lepší
Soustřeďte se na podstatné, ostatní nechte profíkům

Nejste expert na fotografování nebo vytváření videa? Nechcete ztrácet čas kreslením půdorysů nebo přípravou nemovitostí na prodej či pronájem? A přesto chcete, aby vaše práce byla odvedena v profesionální kvalitě, protože víte, že jedině tak zájemce zaplatí tu nejvyšší cenu? Ušetřete čas a využívejte profesionály, jejichž kvalitu QARA garantuje a smluvně zajišťuje.

Budete efektivní
Radost z lepších výsledků je neuvěřitelně motivující

Kde chcete být za rok nebo dva? Chcete mít stabilní příjem a chcete být finančně nezávislí? Tak je čas, abyste o svém podnikání začali přemýšlet zodpovědně. Jako podnikatelé. Bez práce to nepůjde nikde, ale tím, že snížíte své náklady, využijete konceptu QARA a začnete vydělávat zaslouženě víc, zkvalitníte vaše služby a k vysněnému cíli se významně přiblížíte.

Co o nás řekli naši partneři?

Dává vám to smysl? Chcete vidět víc?

Podívejte se, co všechno získáte už v základním členském poplatku. Staňte se naším partnerem a vydělávejte víc, jako my.

Chci vidět víc

Mapa poboček - QARA Pointů

Qara Pointy

E-book zdarma

E-book plný inspirace a know how pro vaši práci

Příběh makléře vás nemá za úkol ohromit, ani naučit spoustu nových věcí. Pokud vás obohatí, udělá mi to radost.

Má vás hlavně inspirovat a motivovat na další vaší cestě za úspěšnou obchodní kariérou, o kterou se všichni snažíme. My vám k ní rovněž chceme přispět, a to nejen Příběhem makléře, ale i dalšími aktivitami, které jsme se rozhodli pro realitní makléře vytvářet.

Stáhněte si zdarma e-book — Příběh makléře

Aktuální dění v komunitě QARA

Zobrazit všechny novinky
Norma

Máte svoje normy?

Autor: Michal Souček

Co je to vlastně ta "norma"? A jaké normy mám já v mém podnikání? Je jich hned několik a věřím, že vás inspirují. Měly by, přinášejí mi totiž výhradní zakázky na prodej i pronájem, a to i opakovaně od úplně neznámých lidí. Když si chcete v podnikání udržet nějakou kvalitativní úroveň, měli byste si stanovit nějaký plán. Strategii, kterou své podnikání budete řídit tak, abyste za každých okolností byli pány situace.

Přečíst článek
Michal_phone

Víte v čem dělají makléři tu největší chybu?

Autor: Michal Souček

Chyby děláme všichni. Dnes a denně. Někdy větší, někdy menší. Občas si je ani neuvědomujeme. A to je ta chyba. Ale chybami se člověk učí. Získává tím zkušenosti. A víte v čem dělají makléři tu největší chybu? Má to co dočinění s cenou. Konkrétně s cenou realitních služeb za zprostředkování prodeje nebo pronájmu nemovitosti. 

Přečíst článek

Otázky a odpovědi

V čem je QARA pro makléře unikátní? Proč bych se měl stát členem?

Pro koho jsou vaše služby určeny?

Je QARA realitní kancelář, nebo servisní organizace pro realitní makléře?

Ale nejste jediná taková společnost?

Kolik stojí spolupráce s QARA běžného makléře?

Je možné využít vaše služby i na zkoušku?

Jsou ve smlouvě o spolupráci nějaké sankce nebo konkurenční doložky?

Působíte pouze v Praze nebo i v jiných městech?

Kolik makléřů sdílí jednu kancelář?

Je počet makléřů QARA na jednotlivé regiony neomezený?

Co když makléř potřebuje něco zkonzultovat nebo poradit?