KOMUNITA REALITNÍCH MAKLÉŘŮ

+420 606 122 200

Proč budete jako dýňový makléř úspěšný a spokojený?

Vyděláte víc:
Získejte 100% provize z uzavřených obchodů

Tím významně snížíte své náklady a celkově zvýšíte váš výdělek. Ten můžete použít na další rozvoj svého podnikání. Na dovolenou s celou rodinou, na nové auto, či vlastní bydlení, to je na vás. Celkově budete mít blíž k finanční vyrovnanosti i svobodě. Podnikání a byznys je o výdělku a nákladech. Náklady vám QARA snižuje a výdělky jsou naopak mnohem vyšší.

Budete profi:
Soustřeďte se na podstatné, ostatní nechte profíkům

Nejste expert na fotografování nebo vytváření videa? Nechcete ztrácet čas kreslením půdorysů nebo přípravou nemovitostí na prodej či pronájem? A přesto chcete, aby vaše práce byla odvedena v profesionální kvalitě, protože víte, že jedině tak zájemce zaplatí tu nejvyšší cenu? Ušetřete čas a využívejte profesionály, jejichž kvalitu QARA garantuje a smluvně zajišťuje.

Budete efektivní:
Radost z lepších výsledků je neuvěřitelně motivující

Kde chcete být za rok nebo dva? Chcete mít stabilní příjem a chcete být finančně nezávislí? Tak je čas, abyste o svém podnikání začali přemýšlet zodpovědně. Jako podnikatelé. Bez práce to nepůjde nikde, ale tím, že snížíte své náklady, využijete konceptu QARA a začnete vydělávat zaslouženě víc, zkvalitníte vaše služby a k vysněnému cíli se významně přiblížíte.

Řekli o nás

Dává vám to smysl? Uvažujete o změně?

Podívejte se, jaké výhody a benefity díky členství v naší komunitě získáte. Klikněte a zjistěte více o tom, jak to u nás funguje.

Benefity dýňových makléřů

Mapa poboček - QARA Pointů

Qara Pointy

E-book zdarma

E-book plný inspirace a know how pro vaši práci
— přečtěte si úryvek z knihy

Cílem marketingového snažení obchodníků, tedy i realitních makléřů, by mělo primárně být nalezení té správé cílové skupiny a správnými marketingovými strategiemi, technikami a nástroji z ní udělat nejdříve databázi kontaktů. Následně je potřeba vytvořit z ní zákaznickou základnu, tedy ochotné kupující, kteří od nás ochotně nakupují naše služby. 

To není žádná novina. Ale my jdeme ještě dál a díváme se až za tento vztah, protože, jak jistě všichni víme, i spokojeného zákazníka lze v dnešní době jednoduše ztratit. Zejména proto, že v dnešní záplavě nabídek produktů a služeb lidé mnohdy nemají na výběr a od konkurence někdy prostě nakoupit musí.

Stáhněte si zdarma e-book — Příběh makléře
 

 

Aktuální dění v komunitě QARA

Zobrazit všechny novinky
Ryze_ceska_spolecnost

Při prodeji nemovitosti NEPLATÍTE PROVIZI – pravda, nebo lež?

Autor: Michal Souček

Pojďme si říci něco o jedné realitní marketingové fintě, kterou byste se určitě neměli nechat zmást. Webová stránka jedné menší pražské realitní kanceláře říká, že nabízí své služby pro prodávající bezplatně.

Přečíst článek
Hourglass-620397_1920

Změny, změny, změny…

Autor: Ing. Jan Novotný

Realitní business je v poslední době ve znamení změn a novinek – a někdy si říkám, jestli je to dobře. Na podzim to byla změna poplatníka daně z nabytí nemovitosti, zároveň ČNB postupně utahovala regulaci u poskytování hypotečních úvěrů, prodeje nových bytů jdou tak rychle, že se nové nestačí stavět (minimálně v Praze), což dále přispívá k růstu cen novostaveb, a do toho celý rok rostou ceny všech typů nemovitostí, jako už dlouho ne. Trh se mění a pro běžného člověka se stává čím dál složitější se v tom všem vyznat.

Přečíst článek

Otázky a odpovědi

V čem je QARA pro makléře unikátní? Proč bych se měl stát členem?

Pro koho jsou vaše služby určeny?

Je QARA realitní kancelář, nebo servisní organizace pro realitní makléře?

Ale nejste jediná taková společnost?

Kolik stojí spolupráce s QARA běžného makléře?

Je možné využít vaše služby i na zkoušku?

Jsou ve smlouvě o spolupráci nějaké sankce nebo konkurenční doložky?

Působíte pouze v Praze nebo i v jiných městech?

Kolik makléřů sdílí jednu kancelář?

Je počet makléřů QARA na jednotlivé regiony neomezený?

Co když makléř potřebuje něco zkonzultovat nebo poradit?