KOMUNITA REALITNÍCH MAKLÉŘŮ

+420 606 122 200

Proč budete jako dýňový makléř úspěšný a spokojený?

Vyděláte víc:
Získejte 100% provize z uzavřených obchodů

Tím významně snížíte své náklady a celkově zvýšíte váš výdělek. Ten můžete použít na další rozvoj svého podnikání. Na dovolenou s celou rodinou, na nové auto, či vlastní bydlení, to je na vás. Celkově budete mít blíž k finanční vyrovnanosti i svobodě. Podnikání a byznys je o výdělku a nákladech. Náklady vám QARA snižuje a výdělky jsou naopak mnohem vyšší.

Budete profi:
Soustřeďte se na podstatné, ostatní nechte profíkům

Nejste expert na fotografování nebo vytváření videa? Nechcete ztrácet čas kreslením půdorysů nebo přípravou nemovitostí na prodej či pronájem? A přesto chcete, aby vaše práce byla odvedena v profesionální kvalitě, protože víte, že jedině tak zájemce zaplatí tu nejvyšší cenu? Ušetřete čas a využívejte profesionály, jejichž kvalitu QARA garantuje a smluvně zajišťuje.

Budete efektivní:
Radost z lepších výsledků je neuvěřitelně motivující

Kde chcete být za rok nebo dva? Chcete mít stabilní příjem a chcete být finančně nezávislí? Tak je čas, abyste o svém podnikání začali přemýšlet zodpovědně. Jako podnikatelé. Bez práce to nepůjde nikde, ale tím, že snížíte své náklady, využijete konceptu QARA a začnete vydělávat zaslouženě víc, zkvalitníte vaše služby a k vysněnému cíli se významně přiblížíte.

Řekli o nás

Dává vám to smysl? Uvažujete o změně?

Podívejte se, jaké výhody a benefity díky členství v naší komunitě získáte. Klikněte a zjistěte více o tom, jak to u nás funguje.

Benefity dýňových makléřů

Mapa poboček - QARA Pointů

Qara Pointy

E-book zdarma

E-book plný inspirace a know how pro vaši práci
— přečtěte si úryvek z knihy

Cílem marketingového snažení obchodníků, tedy i realitních makléřů, by mělo primárně být nalezení té správé cílové skupiny a správnými marketingovými strategiemi, technikami a nástroji z ní udělat nejdříve databázi kontaktů. Následně je potřeba vytvořit z ní zákaznickou základnu, tedy ochotné kupující, kteří od nás ochotně nakupují naše služby.

To není žádná novina. Ale my jdeme ještě dál a díváme se až za tento vztah, protože, jak jistě všichni víme, i spokojeného zákazníka lze v dnešní době jednoduše ztratit. Zejména proto, že v dnešní záplavě nabídek produktů a služeb lidé mnohdy nemají na výběr a od konkurence někdy prostě nakoupit musí.

Stáhněte si zdarma e-book — Příběh makléře

Aktuální dění v komunitě QARA

Zobrazit všechny novinky
Family-1542595_1920

Proč by měli chtít makléři víc?

Autor: Michal Souček

Odměňování realitních makléřů je jeden z nejdůležitějších principů přímo ovlivňujících kvalitu poskytovaných služeb na realitním trhu. Tato mnohdy tabuizovaná otázka rozděluje realitní trh na několik táborů, ale když se odpoutáme od ekonomických zájmů majitelů brandových franšíz, klasických i multilevelových realitních kanceláří, odpověď je velmi jednoduchá a logická.

 

Přečíst článek
Vývoj počtu makléřů - v1

QARA - Nejen dýně roste rychle

Autor: Michal Souček

Naše poslání pro realitní makléře zní: „Více svobody, silné zázemí, lepší život.“

Když jsme QARU v roce 2013 zakládali, všichni nám říkali, že nemůžeme uspět. Že to nebude fungovat. 100 % z provize, která celá zůstane realitnímu makléři za velmi nízký měsíční poplatek, který je mnohdy pouze poplatkem za kancelář, je hloupost, neekonomické bláznovství a černá díra, která se nejen neuživí, ale brzy zkrachuje.

Když jsme po dvou letech měli asi deset makléřů, slýchali jsme stále ty samé posměšky. „Nebude to fungovat. My jsme vám to říkali. Moc to nejde, co?“ Chápali jsme to a tolerovali. Někdy nám to přišlo úsměvné. Na rozdíl od těchto proroků známe naše poslání a naše priority, kterých se nikdy nevzdáme.

Přečíst článek

Otázky a odpovědi

V čem je QARA pro makléře unikátní? Proč bych se měl stát členem?

Pro koho jsou vaše služby určeny?

Je QARA realitní kancelář, nebo servisní organizace pro realitní makléře?

Ale nejste jediná taková společnost?

Kolik stojí spolupráce s QARA běžného makléře?

Je možné využít vaše služby i na zkoušku?

Jsou ve smlouvě o spolupráci nějaké sankce nebo konkurenční doložky?

Působíte pouze v Praze nebo i v jiných městech?

Kolik makléřů sdílí jednu kancelář?

Je počet makléřů QARA na jednotlivé regiony neomezený?

Co když makléř potřebuje něco zkonzultovat nebo poradit?