KOMUNITA REALITNÍCH MAKLÉŘŮ

+420 606 113 100

Detail makléře

Lukáš Beťák

realitní makléř

Videovizitka

Není k dispozici.

Adresa pobočky

Široká 19
370 01 České Budějovice

Aktuálně nabízím tyto nemovitosti

114867814

Prodej rodinného domu 130m2, nedaleko Kaplice

Hledáte-li rodinné bydlení nedaleko města Kaplice, v okrese Český Krumlov, s dobrou dostupností do Rakouska i Českých Budějovic, nepřehlédněte tuto nabídku. Prodej rodinného domu s menší zahradou o celkové ploše pozemku 450 m, v obci Omlenička. Dům s podlahovou plochou cca 130 m2 a využitelným suterénem prošel částečnou rekonstrukcí nové jsou rozvody el. a vody, na severní straně plastová okna, koupelna v 1 obytném podlaží. V dalších dvou patrech včetně suterénu jsou sprchové kouty. Po vstupu do domu vcházíte do schodišťové chodby, ze které je vstup do koupelny s vanou a WC, kuchyně se samostatnou spíží a obývacího a dalšího samostatného pokoje. Další pokoj je propojený velkým otvorem s obývacím pokojem a zároveň dveřmi s kuchyní. Může sloužit jako samostatná jídelna mezi kuchyní a obývacím pokojem a tvořit tak rozlehlý obytný prostor přízemí, které lze novou terasou propojit se zahradou. V obytném podkroví jsou 2 ložnice a sprchový kout. V suterénu je dílna, samostatná kotelna kde je umístěno tepelné čerpadlo vzduch-voda zn. NIEBE a velká místnost s otevřeným krbem. Na severní straně jsou plastová okna, na jižní straně okna dřevěná - je možné přistavět balkon, nebo prostornou terasu. Na pozemku před domem je vjezd a možnost parkování. Krásné okolí, lesy, louky, rybníky, blízkost Lipna, je dobrým předpokladem pro zdravý a příjemný život rodiny a využití volného času. V obci je obchod s potravinami a hospoda. Veškerá občanská vybavenost je ve městě Kaplice, vzdálené 2,5 km. Nemovitost není zatížena žádnými břemeny ani závazky a je možné ji financovat hypotékou. Pro více informací o nemovitosti i možnostech financování kontaktujte makléře této nabídky Lukáše Beťáka.
2 600 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
114842794

Pronájem bytu 2+kk, 41 m2 Nad Cihelnou, Velešín

Pronajmeme byt 2+kk, o velikosti 41m2 s lodžií a sklepem. Byt je zrekonstruovaný a částečně vybavený. K dispozici je kuchyňská linka s indukční deskou a el.troubou (zvýšená výška pracovní desky) velká chladnička, skříňová sestava v pokoji a rozkládací pohovka pro pohodlné spaní. Byt je vhodný pro 2 osoby. Nachází se ve 3 patře revitalizovaného šestipatrového panelového domu s výtahem a jižní výhled slibuje celodenní dostatek slunečního světla. Město Velešín má veškerou potřebnou vybavenost, supermarket a zároveň poklidnou atmosféru a hezké přírodní okolí. Zároveň je výborně dostupné jak z Českých Budějovic (17km)tak na hranici s Rakouskem (22km) po silnici E55. Český Krumlov je vzdálený jen 14 km. Cena nájmu činní 8.500,- Kč + poplatky cca 1.400,- Kč. Přepis elektřiny na nájemce. Provizi ve výši jednoho měsíčního nájmu platí nájemník. Jistota (kauce)ve výši 25.500 se skládá při podpisu nájemní smlouvy. Preferujeme dlouhodobý nájem a zájemce s dobrými referencemi. Napište informace o sobě na mail.
8 500 Kč Zobrazit detail
113059065

Komerční objekt Lenora, okr. Prachatice

Využijte příležitost k nákupu jednopodlažního komerčního objektu - zastavěná plocha 497 m2 a okolního pozemku 1 108 m2, se dvěma samostatnými částmi. POLOHA V OBCI: Nemovitost je ve středu obce Lenora, hned vedle obecního úřadu, a mateřské školy, mezi hlavní silnicí a železniční tratí. Přímo u nemovitosti je dostatek parkovacích míst a další v blízkosti. Jen 250m je vlaková zastávka a autobus pouhých 100m od objektu. Na hraniční přechod do Německa - Strážný, je 13 km po kvalitní komunikaci. Poloha na půl cesty mezi Lipnem a centrální částí Šumavy v krásné okolní přírodě a s mnoha příležitostmi ke sportovnímu vyžití jak na české tak na německé straně činí z Lenory atraktivní lokalitu pro turistický ruch s doposud nevyužitým potenciálem. INFORMACE O BUDOVĚ: Objekt je cihlová stavba s pultovou střechou s plechovou kritinou. Budova v celkově dobrém technickém stavu, po částečné vnitřní rekonstrukci. Objekt je částečně podsklepený, v suterénu jsou 2 místnosti, bývalý sklad paliva a kotelna, nyní plynová. Budova má dva samostatné vchody a nyní slouží jako 4 samostatné ordinace lékařů s čekárnami a zázemím. VYUŽITÍ: Lze využít například jako kanceláře nebo výrobní objekt. Vzhledem ke tvaru a umístění je budova vhodná i k nástavbě dalšího patra a využití k ubytování jako prodejna sportovního vybavení, restaurace a nebo kombinovanému využití jako multifunkční objekt. Samozřejmě se nabízí také dále využívat jako zdravotní středisko malou soukromou kliniku apod. Pro více informací a osobní prohlídku volejte makléře.
3 900 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
111756549

Prodej původního statku s velkým pozemkem

Chtěli byste bydlet v krásném ovocnářském kraji na úpatí Šumavy? Mít velký dům s jedinečnou atmosférou, na jižní stranu slunci otevřeným dvorem a velkou zahradou a sadem? Celková výměra pozemků je 5624 m2. Upravené a udržované sousední domy kolem klasické jihočeské návsi s rybníčkem a nově vybudovaným sportovištěm svědčí o dobrých sousedech a fungující obci. Od severu chrání dům z 19 století a vchod do něj košatý jírovec (kaštan). Velký obývací pokoj v přízemí sloužil v minulosti i jako vesnická hospoda. Na něj navazuje kuchyň a koupelna. V patře jsou pak 3 ložnice a další koupelna. Ve druhé části domu za průjezdem navazují další prostory (bývalý výměnek). Celý dům je potřeba zrekonstruovat s možností vybudovat obytné místnosti i v hospodářském křídle. Dům je možné využít k příjemnému bydlení, rodinné, rekreaci, nebo podnikání. Nemovitost není na seznamu památek. Velká rovinatá zahrada, je vhodná k chovu domácích zvířat a její výhodou je zadní přístup po obecním pozemku. Druhá zahrada o výměře 3560 m2 je využívána jako ovocný sad. Celá nemovitost vyžaduje větší rekonstrukci, ale odmění se skvělou klidnou venkovskou atmosférou s krásným okolím a bohatými možnostmi vyžití. Nedaleko je možnost přírodního koupání, Brána Šumavy město Prachatice je 15 km, krajské město České Budějovice 35 km a Praha 150 km. Na nemovitost vám zajistíme financování. Volejte a domluvte si osobní prohlídku, Jen \"naživo\" uvidíte její skutečný potenciál.
1 690 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
113484984

Dlouhodobý pronájem luxusního mezonetu v centru Českého Krumlova

Dlouhodobý pronájem luxusního mezonetu po důkladné rekonstrukci (plánované dokončení - srpen 2018) v samotném centru města Český Krumlov v části Latrán, jen pár kroků od vstupu do areálu zámku a hradu. Nemovitost je vhodná k bydlení a zároveň podnikání. Středověké uličky města zapsaného v seznamu kulturního dědictví UNESCO jsou celoročně hojně navštěvovány turisty z celého světa pro neopakovatelnou atmosféru. Z oken bytu jsou krásné výhledy na střechy okolních domů, hradní věž a okolí. Jedná se o pronájem třetího a čtvrtého podlaží domu ze 30tých let 20 století který je vybaven nákladním výtahem (do budoucna je v plánu přebudování na osobní). Ve třetím podlaží je byt 4+1 se dvěma malými terasami, který může také sloužit jako kanceláře ordinace apod. Dřevěným vnitřním schodištěm je pak přístupný podkrovní byt o dispozici 3+1. V celém bytě probíhá kompletní rekonstrukce, spočívající v renovaci interiérů, oken a dveří, podlah, zcela nové ústřední vytápění a veškeré rozvody. Nájemce může spolurozhodovat o konečném vzhledu povrchů podlah, vybavení koupelen a kuchyní v každém z pater. Přijďte se podívat na tuto vyjímečnou nemovitost osobně.
55 000 Kč Zobrazit detail