KOMUNITA REALITNÍCH MAKLÉŘŮ

+420 606 113 100

Detail makléře

Lenka Sejpalová

realitní makléř

Jmenuji se Lenka Sejpalová. Narodila jsem se skoro před 50 lety. Jsem optimistická, slušná, lidská, empatická a zakládám si na důvěře.
Během svého života jsem se několikrát stěhovala a tak znám realitní svět i z druhé strany – jako klient. Prodej či koupě nemovitosti není vždy nejsnazší a proto bych ráda byla Vaší oporou.
Neslíbím vám nemožné, protože své sliby ráda plním. Ušetřím vám starosti, peníze a čas. Budu se starat o to, aby jste se Vy starat nemuseli. V co nejkratší době se budu snažit prodat Vaši nemovitost, za co nejvyšší cenu. Mou odměnou bude Vaše spokojenost a splnění Vašich snů.
Ve své nabídce mám vždy pouze několik nemovitostí – mohu se Vám tedy věnovat na 100%.

Videovizitka

Není k dispozici.

Adresa pobočky

Sladkovského 67
530 02 Pardubice

Aktuálně nabízím tyto nemovitosti

Pouze u nás
113805251

Prodej bytu 1+1 v Přelouči.

Našla jsem pro vás slunný byt 1+1 v nově z revitalizovaném domě, na krásném místě obklopeném zelení. Byt ve 2 patře se nachází v blízkosti centra města Přelouč, kde je veškerá občanská vybavenost. Přímo pár metrů od domu jsou obchody, základní škola a gymnázium. V domě jsou nová plastová okna, stoupačky, střecha, zateplení atd. Byt je určen k rekonstrukci podle vašeho vkusu. K bytu také náleží prostorný sklep. Neváhejte mi zavolat, ráda vám pomohu tuto výhodnou nabídku zorganizovat.
1 155 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
113805603

Hektar kvalitního lesa.

Prodej vzrostlého 90-ti letého lesa, převážně z borovic a dubů. Tento hustě porostlý les o celkové ploše 10 150 m2 se nachází u obce Seník a je pohodlně přístupný z cesty. Blízko lesa je rekreační oblast s chatami a pastvinami. Na vaše dotazy velmi ráda odpovím a místo vám přijedu ukázat. Zavolejte mi, určitě se domluvíme.
111902411

Pozemek s výhledem do přírody 3906 m2.

Našla jsem pro vás pozemek 507Kč/m2 na krásném místě s výhledem do krajiny, orientovaného na jihozápad. Pozemek 3 906 m2 na okraji obce v přírodě a turisticky zajímavé lokalitě, je připraven k výstavbě rodinného domu, rekreačního objektu, penzionu, nebo jako investici - rozdělit na 2 stavební pozemky. Na hranici pozemku jsou veškeré inženýrské sítě - elektrika, voda, plyn a kanalizace. V obci Perálec je obecní úřad, obchod, škola, školka, kostel, atd. V blízkosti se nachází přírodní skalní rezervace Toulovcovy maštale, Městské maštale, rokle Šilingův důl, skalní tunel Pivnice, a mnoho dalšího rekreačního využití. Místo je to stvořené pro milovníky přírody. Velmi ráda vám toto malebné místo ukáži a proto mne neváhejte kontaktovat.