KOMUNITA REALITNÍCH MAKLÉŘŮ

+420 606 122 200

Detail makléře

Michal Souček

realitní poradce, jednatel

V realitním oboru jsem aktivní od roku 2002 a od té doby se neustále vzdělávám s tím, jak se mi trh s nemovitostmi vyvíjí a mění před očima. Pečlivě piluji své obchodní dovednosti, zlepšuji prodejní techniky i strategie, podrobně se zajímám o realitní marketing, komunikaci i prezentace nemovitostí. Využití vhodné komunikace, cílených strategií i moderních prodejních nástrojů mi pomáhá úspěšně uskutečnit obchod u všech druhů nemovitostí, rychle a za nejlepších podmínek, které trh v aktuální chvíli umožňuje. Za svou kariéru jsem zprostředkoval obchody v hodnotě stovek milionů korun a našel mezi svými klienty řadu přátel, kteří mě rádi doporučují dál. Jsem autorem knihy „Jak prodat nemovitost, aneb co byste určitě měli vědět o realitním trhu“ a elektronických knih „Příběh makléře“, „Jak najít kvalitního makléře“ a „Kompletní průvodce stavebníka“. V roce 2013 jsem založil společnost QARA, komunitu realitních makléřů, která sdružuje a stará se o oborové profesionály a podporuje jejich růst. Věřím, že díky mým zkušenostem a lidskému přístupu si spolupráci se mnou prostě užijete.

Certifikáty

Specializace

Moderní makléřina, realitní marketing, prodejní a obchodní strategie podle nových pravidel hry.

Cizí jazyk

Angličtina

Videovizitka

Kdo je Michal Souček?

Reference klientů

Adresa pobočky

Hálkova 2
120 00 Praha

Aktuálně nabízím tyto nemovitosti

Pouze u nás
103718550

Pozemek pro váš domov plný soukromí - 1390 m2, Zvole u Prahy

Pokud máte rádi prostor a soukromí, chcete bydlet kousek od Prahy v obci, kde je škola, školka i obchody, tak se podívejte na pozemek o velikosti 1390 m2, který najdete v obci Zvole u Prahy, téměř na konci slepé klidné ulice v Zátiší. Pozemek je oplocený, rovinatý, je určený k výstavbě pro bydlení a je napojený na vodu, kanalizaci i elektřinu. Na délku má pozemek 51 metrů a na šířku víc než 27 metrů. V současné chvíli tam roste tráva, keře i vzrostlé stromy a je tam původní zahradní chatka. Pozemek leží hned na začátku Zvole a dostanete se na něj po zpevněné cestě, kterou nedávno vybudovala obec. V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat na uvedených kontaktních údajích, prohlédněte si fotky a video, případně napište a já vám podám doplňující informace.
5 200 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
Rezervováno
103677192

Světlý byt v centru Zbuzan, 2x balkon, sklep i parkovací stání

Ke koupi si vám dovoluji nabídnout moc hezký byt, který najdete v samém centru Zbuzan, ve druhém nadzemním podlaží novostavby z roku 2014. Dispozičně byl byt původně řešen jako 2+kk se dvěma balkony, ale jednoduchou stavební úpravou byl dispozičně upraven na více praktický 3+kk. Byt se skládá ze vstupní chodby , ze které se vstupuje na toaletu (1,5 m2), do koupelny (4,5 m2), do první ložnice s balkónem (12,5 m2 + balkon 6,5 m2), obývacího pokoje s kuchyňským koutem a balkónem (17,2 m2 + balkon 8 m2) a poslední ložnice o velikosti 8 m2, která vznikla drobnou stavební úpravou - přepažením obývacího pokoje. Jednoduchou demontáží může vzniknout znovu původní dispozice a obývací pokoj s kuchyňským koutem o velikosti 25,2 m2. V prvním nadzemním podlaží se nachází samostatný zděný sklep o výměře 2,3 m2 a přímo před domem pak vlastní parkovací stání o výměře 13 m2. Byt je v osobním vlastnictví. Je možné čerpat hypoteční úvěr, se kterým vám rádi poradíme. Zbuzany jsou obcí s vynikající občanskou vybaveností, vlakem jste za patnáct minut nádhernou cestou přes Prokopské údolí na Smíchovském nádraží. Autem zase na metru Stodůlky maximálně za 10 minut. Do Prahy jezdí i několik autobusových linek. Na větší nákup můžete použít Makro / Billu ve Stodůlkách nebo veškerou nabídku obchodů a služeb na Zličíně. Zbuzany mají i mateřskou školu a v okolí Zbuzan jsou i školy základní. Pokud tedy hledáte velmi světlý byt se skvělou atmosférou, v klidném prostředí, který vám nabízí solidní dispozici i prostor pro vaši rodinu a váš domov, kontaktujte mě prosím, domluvíme se na prohlídce.
3 497 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
Rezervováno
102107984

Rodinný dům se zahradou ve Vyžlovce

K prodeji nabízím kompletně podsklepený rodinný dům z roku 1992 o celkové podlahové ploše 293 m2 (včetně sklepu a garáže), který je postaven na pozemku o velikosti 623 m2. Dům je v současné chvíli funkčně rozdělen do dvou podlaží. V prvním podlaží (159m2) se nachází garáž, sklep, kotelna a další úložné prostory, včetně místností s přímým vstupem na zahradu, kde je možné vybudovat dva pokoje, kuchyňský kout a koupelnu s toaletou, nebo pracovnu, posilovnu, byt pro hosty, či hernu. V prvním patře se nachází kuchyně, velký obývací pokoj s krbem a se vstupem na terasu s krásným výhledem do okolí, tři neprůchozí pokoje, koupelna s vanou a toaletou, chodba, zádveří a vstup po schodišti do podkroví. Pokud by vám ani 195 m2 obytných částí nestačilo, je možné v podkroví vybudovat nejméně další dvě místnosti i koupelnu. Zastavěná plocha domu je 166 m2. Dům je postaven z cihel v energetické třídě D. Nejúspornější variantou vytápění byl zvolen kotel na tuhá paliva a jako varianta je zde i nový elektrický kotel. Vodu ohřívá elektrický boiler na 120 litrů. Plocha zahrady je 457 m2 a je z ní krásný výhled do okolí. Rodinný dům s pozemkem se nachází v původní zástavbě, v ulici Na Poštolce na okraji Vyžlovky. Je odsud kousek do lesa, k rybníku, na koupaliště i do centra obce. Vyžlovka a okolní obce jsou rájem rekreace a sportu. Nacházejí se na okraji přírodní rezervace Voděradské bučiny, kde začíná za rybníkem Vyžlovský malebná kopcovitá krajina, vhodná pro letní (cyklo)turistiku i zimní běžkování. Do obce zasahuje i Pražská integrovaná doprava v podobě tří autobusových linek 381, 382 a 387, které končí na metru trasy C - Háje. O víkendech jsou podpořené ještě noční linkou číslo 609. V obci je mateřská škola a bude zde nyní otevřen i první stupeň základní školy s kapacitou pro cca 70 žáků. Nemovitost je vhodná k trvalému bydlení i k víkendové rekreaci. Pokud máte zájem o prohlídku nebo doplňující informace, neváhejte mě kontaktovat na uvedených kontaktních údajích.
5 497 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
101752094

Prodej jedinečné vily za Starou poštou v Senohrabech

Dovoluji si vám nabídnout výjimečnou nemovitost, secesní vilu postavenou v letech 1902 - 1904 jako letní sídlo. Vila, kvůli výhledu a poloze, leží na svažitém pozemku s východní orientací a rozlohou 6235 m2. Pozemek je prakticky rozdělen do několika funkčních částí. Ty vznikly velmi nákladnými terénními úpravami, které v devadesátých letech provedla společnost Metrostav pomocí nejmodernější techniky a technologií. Spodní část je osazena trvalým porostem a v minulosti zde býval lesík, který zde dotvářel atmosféru soukromí a klidu a později pak umělé jezírko obložené kameny. Nad touto částí se nachází hlavní příjezdová, elektricky ovládaná brána, hlavní garáže zabudované do terénu, skladové prostory i malá kancelářská budova pro příjem pracovních návštěv. Ze stropu hlavní garáže, vznikla náročnými terénními úpravami další úroveň, zatravněná terasa, která slouží pro sezení, relax a odpočinek před vnitřním bazénem (4,5 x 9,5 m), který je rovněž zasazen do terénu a je koncipován v lehce antickém stylu. Stejně jako strop garáže, i ze stropu bazénu je vytvořena funkční, tentokrát vydlážděná terasa s kašnou, na kterou je přístup ze zahrady i z hlavní ložnice a šatny. To už je zároveň podesta, do které je zasazena samotná vila. Nad vilou je pak ještě poslední terénní úroveň, ta slouží jako hlavní vstup pro pěší z ulice a jeden z přístupů do hlavního funkčního obytného podlaží vily. Vila je tvořena čtyřmi podlažími o celkové podlahové ploše 609,60 m2. V prvním podlaží se nachází vnitřní bazén s barem, sezením, prostornou saunou i koupelnou. Tento prostor o velikosti 181 m2 je několika hliníkovými francouzskými okny přímo propojitelný s travnatou terasou venku, která je ideálním místem pro relax i odpočinek v letních měsících. Další dvě podlaží jsou obytná, prostorná a velkolepá. Čítají několik ložnic, koupelen, kuchyni, obývací pokoj, pracovnu, jídelnu a další. V podkroví se nachází samostatná bytová jednotka, která je pojata v moderním stylu. Od roku 1992, kdy vilu koupil současný pan majitel, prošla vila několikerými, velmi nákladnými rekonstrukcemi a přestavbami v hodnotě desítek milionů korun. Tomu odpovídá i stav a vybavení nemovitosti. Pokud máte zájem o podrobnější informace o vile, kontaktujte mě, prosím, pomocí uvedených kontaktních údajů a já vám informace obratem zašlu. Děkuji.
66 997 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
Rezervováno
100879557

Klasický cihlový byt kousek od Anděla

Ke koupi vám nabízím klasický cihlový byt o velikosti 50m2. Nachází se v ulici Radlická 92, naštěstí nemá ani jedno okno do rušné ulice, ale okna obou obytných místností směřují do zeleně za domem, kde je absolutní klid. Byt je dispozičně rozdělen na dva neprůchozí pokoje (14,1m2 a 21,2m2), z nichž v v tom měnším je kuchyňský kout a komora (0,4m2). Pak je tu předsíň (5m2), ze které vstoupíte jak na toaletu (0,9m2), tak do koupelny s vanou (3,4m2). V suterénu domu je pak prostorný sklep (5m2) a k využití v mezipatře je i společná lodžie, která míří rovněž do klidného vnitrobloku. Byt prošel částečnou rekonstrukcí a je plně a hned obyvatelný, ale nic vám nebrání, přizpůsobit si jej svému vkusu i dnešním standardům. V domě není výtah, ale do třetího patra, kde se byt nachází, to není vysoko. Poplatky spojené s užíváním bytu nepřekročí včetně fondu oprav, topení, elektřiny a plynu 3500 Kč měsíčně, takže byt je i úsporný, a to zároveň i proto, že byt má kvalitní plastová okna a v loňském roce se dokončilo zateplení střechy a fasády na této straně domu. V předchozích letech se v celém domě měnily stoupačky odpadů a vody a dělala se kompletně celá elektroinstalace, takže dům je jako nový. SVJ nemá žádné dluhy, mezi lidmi panuje perfektní platební morálka, takže nárůst fondu oprav je konstantní a odhadnutelný. Přímo před domem je tramvajová zastávka Braunova, kde přes den jezdí tramvaj číslo 7 a v noci 59. Jezdí často a na metru Radlická, jste s ní za 4 minuty, a na Andělu na Smíchově za necelých 6 minut. Takže bydlíte v absolutním klidu, ale za pár minut jste v centru všeho potřebného. Byt je vhodný jako dlouhodobá investice, ale i k bydlení pro dvě osoby. Tak se přijďte podívat, těším se na vás
3 197 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
Rezervováno
102119788

Stavební parcela 1863 m2 s možností rozdělení a RD k rekonstrukci v obci Zlatníky - Hodkovice

K prodeji vám nabízím patrový nepodsklepený rodinný dům, stojící na pozemku o velikosti 1863 m2 v obci Zlatníky - Hodkovice. Rodinný dům je několik let neobydlený, to se podepsalo na jeho současném stavu. Přízemí domu prošlo před lety částečnou rekonstrukcí, byla instalována plastová okna i dveře, nový plynový kotel i rozvody elektřiny a topení. Byla položena nová střecha z betonových tašek. V přízemí se nachází kuchyně, jídelna, tři prostorné pokoje, koupelna, toaleta, chodba, spíž, místnost pro kotel a technická místnost či dílna. 1. patro je v původním stavu před rekonstrukcí. Jsou zde původní okna i stěny, rozvody elektřiny i topení. Je zde koupelna s toaletou a jeden menší a tři větší pokoje. Toto patro je určeno ke kompletní rekonstrukci. Rodinný dům je napojen na elektřinu, plyn, obecní vodovod i obecní kanalizaci. Na pozemku je studna a vzrostlé stromy. Dále je zde původní nádrž na vodu. Parcela je rozdělena v katastru na dvě samostatné stavební parcely. Pokud by tedy pro vás bylo 1863 m2 příliš mnoho prostoru, nabízí se možnost odprodeje druhé stavební parcely o výměře 920 m2 za tržní cenu, která se zde v lokalitě pohybuje kolem 3500 Kč za metr čtvereční. Obě parcely jsou v územním plánu vedeny zároveň pro bydlení v rodinných domech, takže i pro případnou novou stavbu splňují veškerá kritéria. Obec se nachází pět minut od hranice hlavního města Prahy směrem na jih. Nachází se dvě minuty od Dolních Břežan a z druhého směru tři minuty od Jesenice. Je kvalitně obsloužena Pražskou integrovanou dopravou - několika autobusovými linkami. Dopravní dostupnost se mnohonásobně vylepší po dokončení již schválené trasy metra D, protože stanice metra v Písnici bude jen pár minut autem od domu. Pro bližší informace nebo prohlídky mě prosím kontaktujte na uvedených kontaktních údajích.
5 997 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
Rezervováno
102114153

Rodinný dům a pozemek 1863 m2 5 minut od Prahy

K prodeji vám nabízím patrový nepodsklepený rodinný dům, stojící na pozemku o velikosti 1863 m2 v obci Zlatníky - Hodkovice. Rodinný dům je několik let neobydlený, to se podepsalo na jeho současném stavu. Přízemí domu prošlo před lety částečnou rekonstrukcí, byla instalována plastová okna i dveře, nový plynový kotel i rozvody elektřiny a topení. Byla položena nová střecha z betonových tašek. V přízemí se nachází kuchyně, jídelna, tři prostorné pokoje, koupelna, toaleta, chodba, spíž, místnost pro kotel a technická místnost či dílna. 1. patro je v původním stavu před rekonstrukcí. Jsou zde původní okna i stěny, rozvody elektřiny i topení. Je zde koupelna s toaletou a jeden menší a tři větší pokoje. Toto patro je určeno ke kompletní rekonstrukci. Rodinný dům je napojen na elektřinu, plyn, obecní vodovod i obecní kanalizaci. Na pozemku je studna a vzrostlé stromy. Dále je zde původní nádrž na vodu. Parcela je rozdělena v katastru na dvě samostatné stavební parcely. Pokud by tedy pro vás bylo 1863 m2 příliš mnoho prostoru, nabízí se možnost odprodeje druhé stavební parcely o výměře 920 m2 za tržní cenu, která se zde v lokalitě pohybuje kolem 3500 Kč za metr čtvereční. Obě parcely jsou v územním plánu vedeny zároveň pro bydlení v rodinných domech, takže i pro případnou novou stavbu splňují veškerá kritéria. Obec se nachází pět minut od hranice hlavního města Prahy směrem na jih. Nachází se dvě minuty od Dolních Břežan a z druhého směru tři minuty od Jesenice. Je kvalitně obsloužena Pražskou integrovanou dopravou - několika autobusovými linkami. Dopravní dostupnost se mnohonásobně vylepší po dokončení již schválené trasy metra D, protože stanice metra v Písnici bude jen pár minut autem od domu. Pro bližší informace nebo prohlídky mě prosím kontaktujte na uvedených kontaktních údajích.
5 997 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
102120790

Prodej vily a pozemku 2300 m2 na výjimečném místě v Černošicích

Ke koupi si vám dovoluji nabídnout neobyčejnou vilu na velmi neobyčejném místě v ulici V Dubině v Černošicích, postavenou na jižně orientovaném pozemku s jedinečným výhledem na Černošice i do údolí na řeku Berounku. Užitná plocha vily je cca 550 m2. Vila je v původním, pečlivě udržovaném stavu, dispozičně rozdělena do čtyřech podlaží. V nejnižším ze všech podlaží se nachází dílna, kotelna i sklad na tuhá paliva, dálepak vnitřní bazén, propojený na jedné straně s venkovní terasou a na druhé straně s vinným barem a posezením u krásného otevřeného funkčního krbu s perfektním tahem i výhřevností. Dále se zde nachází velmi prostorná jídelna, kuchyně, chodba a koupelna s toaletou. Vila je usazena do svahu, další podlaží tedy slouží k přístupu do vily přímo z ulice i přes garáž. Je zde vybudovaný automatický systém pro uskladnění tuhých paliv a jejich transfer do suterénu, garáž, výtah pro potraviny, přístupová chodba, zimní zahrada, tři salónky (ten největší má navíc balkón s nádherným výhledem), pokoj s koupelnou pro hosty, chodba a schodiště. Schodiště vede do dalšího obytného patra se čtyřmi ložnicemi, koupelnou s toaletou a prostornou zimní zahradou. V posledním patře se nachází velmi prostorný ateliér a balkón s tím nejhezčím výhledem na Černošice, údolí i řeku Berounku a hlavně na celou zahradu, která má víc než 2300 m2 a je rozčleněna do třech funkčních rovinatých teras. Nejspodnější terasa původně sloužila jako travnatý tenisový kurt s mezinárodními rozměry. Dnes se celá zahrada pyšní vzrostlými stromy, květy i keři. Prostě stabilním biotopem jižního svahu. Celá nemovitost se (kromě výjimečné polohy) vyznačuje zejména soukromím, bezpečím a autonomií. Je napojena na veškeré inženýrské sítě včetně plynu, má i vlastní studnu s dostatkem vody, velký sklad na tuhá paliva, dostatek skladových prostor pro zásoby a bazén může sloužit i jako zásobárna čisté vody v případě nouze. Vila je v původním stavu, dosud obývaná a pečlivě udržovaná současnými majiteli. Černošice jsou obcí s perfektní dostupností do Prahy, a to jak na letiště po Městském okruhu, tak díky tunelu Blanka i do všech odlehlejších částí. Perfektní a rychlé spojení je zajištěno i veřejnou vlakovou nebo autobusovou dopravou. Vila se nachází na konci slepé ulice a na západní straně sousedí s lesem, který zajišťuje klid, soukromí i příjemnou vlhkost vzduchu. Atmosféra místa a historie dodávají této nabídce autenticitu a opravdovou výjimečnost v pravém smyslu slova. Udělejte si chvilku a přijeďte se přesvědčit. Kontaktujte mě na uvedených kontaktních údajích, rád vám nemovitost po předchozí domluvě ukážu.
19 897 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
99311874

Pronájem skladovacích prostor 695 m2 u metra Střížkov

4 minuty pěšky od metra Střížkov, v budově Polikliniky Prosek, nabízím pronájem skladovacích prostor o velikosti 695 m2. Prostory byly certifikovány pro Správnou distribuční praxi (GDP) Státním ústavem pro kontrolu léčiv (SÚKL), nicméně je možné je využít pro skladování jakéhokoliv zboží, nejen léčiv. Dostupnost prostor je vhodná i pro kamionovou dopravu (max. 4 kamiony za den) vzhledem k dálnici D8 i k Městskému okruhu. Pro více informací a prohlídky mě prosím kontaktujte na uvedených kontaktních údajích.
Pouze u nás
Rezervováno
97014388

Jevany - romantický prostorný rodinný dům se zahradou

Nedaleko Prahy se uprostřed nádherné přírody nachází obec Jevany. Je to rekreační a turistická oblast, která je infrastrukturně napojena na Prahu, takže dojíždění do Prahy je zde na každodenním pořádku. Do centra je to cca 30 kilometrů. Kolem Prahy je to jedna z nejoblíbenějších destinací pro chataře a chalupáře, sportovce i turisty, nicméně v poslední době jsou Jevany velmi oblíbené zejména z pohledu trvalého bydlení a rekreačního využití zároveň. V centru původní jevanské zástavby, téměř na konci slepé ulice bez provozu, Vám nabízím krásný, prostorný romantický rodinný dům se zahradou, který byl dostaven a zkolaudován v roce 1999. Stavba, tedy celý dům je velmi poctivý a nadčasový. 44 cm obvodové termoizolační zdivo porotherm, kvalitní okna i vynikající jižní orientace umisťují tento rodinný dům do energetické třídy D s kompletními měsíčními náklady na užívání ve výši pouze 7000 Kč včetně elektřiny, vody, kanalizace, popelnic, internetu a televize i pojištění. Dům byl postaven na nepravidelně ohraničeném pozemku o velkosti cca 719 m2, na kterém je úžasné soukromí. Dispozičně, je dům rozdělen na dvě obytná patra s tím, že třetím neoficiálním patrem je pochozí půda o velikosti 130 m2. U příjezdu, je za bránou kryté parkovací stání pro 2 - 4 automobily. Před nimi prostorná garáž a dílna o velikosti 29,98 m2. Vnitřní podlahová plocha domu činí víc než 224 m2 a je dispozičně v přízemí rozdělena na sklad, vstupní halu, ze které se vstupuje do technické místnosti a na toaletu. Z haly vstupujete do velikého obývacího pokoje, který tvoří dominantu celého domu a má opravdu neobyčejnou atmosféru. Obývací pokoj je propojen francouzským oknem se zahradou, vstupujete z něj i do pracovny a po třech schodech do prostoru otevřené kuchyně s jídelním koutem. V přízemí se potom ještě nachází ložnice pro hosty a koupelna se sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem a finskou saunou, kterou oceníte zejména v zimních měsících. Po schodech se dostanete na galerii v patře, ze které se vstupuje do koupelny s přirozeným venkovním světlem. V této koupelně je vana, umyvadlo, toaleta, bidet i dostatek prostoru. Dále jsou v patře dvě obrovské ložnice 33 m2 a 35 m2, které je možno stavebně rozdělit na menší celky, potřebujete-li více soukromí. Z jedné z ložnic se vstupuje na terasu o velikosti víc než 50 m2, ze které je nádherný výhled na Národní přírodní rezervaci Voděradské Bučiny. Dům je vytápěn elektrickým kotlem, který se stará i o ohřev vody a krbovými kamny. Ty se nacházejí v obývacím pokoji a jsou schopny vytopit kompletně celý dům. Pokud máte rádi původní zástavbu, má to tu výhodu, že biotop i bezprostřední okolí nemovitosti je již přirozené, ustálené a nikdo Vám před očima nepostaví něco, co se Vám nebude líbit. Kontaktujte mě tedy na uvedených kontaktních údajích a přijďte se přesvědčit, jestli je to dům právě pro Vás. Uvedená cena obsahuje všechny administrativní náklady i daně. Mějte se hezky a zavolejte...
7 497 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
Rezervováno
95171572

Vyjímečný rodinný dům s výhledem na Vltavu a panorama Prahy

Dovolte mi představit vám vyjímečný rodinný dům s jedinečným výhledem, který se nachází v Praze 5 ve Velké Chuchli v ulici Nad Libří. Byl zkolaudován v dubnu 2015, je postaven ve velmi úsporné variantě energetické třídy B a nachází se na vlastním terasovitém pozemku o velikosti 515 m2. Při stavbě tohoto rodinného domu byly použity ty nejmodernější materiály a doplňky, které šetří energii, čas a tím i peníze. Celý dům je velmi energický, svěží, vzdušný, odpočinkový, ale i sportovní. Je rozdělen do několika funkčních úrovní, které se skvěle doplňují, a které zajišťují absolutní soukromí, ale i pohodu při společně trávených chvílích s celou vaší rodinou i přáteli. Vedle prostorných ložnic, obývacího pokoje, skvěle vybavených koupelen a dalších praktických místností, jsou zde tři terasy, ze kterých je vyjímečný výhled z výšky na řeku Vltavu i panorama Prahy. Dům je doslova plný moderních technologií i výběrových materiálů. V každé z ložnic můžete regulovat topení samostatně, ale i centrálně, stejně tak jako světla i venkovní dálkově ovládané rolety a žaluzie, které dokonale stíní, máte-li ke svému spánku rádi absolutní tmu. Veškeré další informace nelaznete na webových stránkách prodejrdchuchle.cz. Pro další informace a prohlídky jsem vám k dispozici na uvedených kontaktních údajích. Uvedená cena obsahuje všechny administrativní náklady. Mějte se hezky a zavolejte...
22 997 000 Kč Zobrazit detail