KOMUNITA REALITNÍCH MAKLÉŘŮ

+420 606 113 100

Detail makléře

Michal Souček

realitní poradce, jednatel

V realitním oboru jsem aktivní od roku 2002 a od té doby se neustále vzdělávám s tím, jak se mi trh s nemovitostmi vyvíjí a mění před očima. Pečlivě piluji své obchodní dovednosti, zlepšuji prodejní techniky i strategie, podrobně se zajímám o realitní marketing, komunikaci i prezentace nemovitostí. Využití vhodné komunikace, cílených strategií i moderních prodejních nástrojů mi pomáhá úspěšně uskutečnit obchod u všech druhů nemovitostí, rychle a za nejlepších podmínek, které trh v aktuální chvíli umožňuje. Za svou kariéru jsem zprostředkoval obchody v hodnotě stovek milionů korun a našel mezi svými klienty řadu přátel, kteří mě rádi doporučují dál. Jsem autorem knihy „Jak prodat nemovitost, aneb co byste určitě měli vědět o realitním trhu“ a elektronických knih „Příběh makléře“, „Jak najít kvalitního makléře“ a „Kompletní průvodce stavebníka“. V roce 2013 jsem založil společnost QARA, komunitu realitních makléřů, která sdružuje a stará se o oborové profesionály a podporuje jejich růst. Věřím, že díky mým zkušenostem a lidskému přístupu si spolupráci se mnou prostě užijete.

Certifikáty

Specializace

Moderní makléřina, realitní marketing, prodejní a obchodní strategie podle nových pravidel hry.

Cizí jazyk

Angličtina

Videovizitka

Kdo je Michal Souček?

Reference klientů

Adresa pobočky

Hálkova 2
120 00 Praha

Aktuálně nabízím tyto nemovitosti

Pouze u nás
107173577

Pronájem nového bytu 2+kk v nově postavené vile v Řitce

K pronájmu si vám dovoluji nabídnout nový dvoupokojový byt v 1. patře nově postavené vily v Řitce, v ulici Pod Bučinou. Byt se skládá ze dvou pokojů, vybaveného kuchyňského koutu, koupelny s toaletou a sprchovým koutem. Byt je částečně vybaven nábytkem, myčkou nádobí, pračkou, lednicí s mrazáčkem, mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou se sklokeramickou deskou. Celková plocha bytu je 40,90 m2, z čehož, 20,90 m2 je velikost obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 13,00 m2 je velikost ložnice a 8,00 m2 velikost koupelny. Podlahy v pokojích a v předsíni jsou plovoucí, v koupelně je dlažba. Všechno je nové, pěkné a moderní. Před domem je prostor pro parkování osobního vozu, internet i TV je dostupné telefonní linkou přes jakéhokoliv operátora. V Řitce staví několik autobusových linek, které vás přiblíží do všech potřebných směrů. Pro bližší informace a prohlídky mě neváhejte kontaktovat na uvedených kontaktních údajích.
13 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
Rezervováno
106617591

Vyjímečný byt 3+1 s balkonem kousek od centra Prahy

Pokud hledáte vyjímečně prostorný a velmi světlý byt s perfektní dispozicí kousek od centra Prahy, mám tu pro vás jeden za skvělou cenu v ulici Biskupcova na Praze 3. Ve 2. nadzemním podlaží cihlového činžovního domu se nachází byt 3+1 s balkonem a sklepem, který má 87 m2, skládá se z prostorné haly (10,57 m2), ze které se vstupuje do všech ostatních neprůchozích místností. Do dvou ložnic (15,37 m2 a 18,66 m2), obývacího pokoje (22,20 m2), koupelny se sprchovým koutem (3,14 m2), samostatné toalety (1,31 m2), komory (1,12 m2) a kuchyně (10,99 m2) se spíží (0,77 m2) a balkonem (2,94 m2). Oceníte zejména fantastickou orientaci na tři světové strany, přičemž na jižní i západní stranu máte pootevřený výhled (v přímém sousedství nejsou vysoké budovy, které by vám do bytu nepouštěly světlo), takže byt je nádherně světlý i teplý. Prošel zároveň kompletní rekonstrukcí vnitřních prvků, jako jsou rozvody elektřiny i vody a odpady v koupelně a na toaletě. Koupelna i toaleta byly také opraveny. Na podlahách jsou dubové parkety v perfektním přírodním stavu, stačí je jen zbrousit a nalakovat nebo vyměnit za podlahovou krytinu, která vám více vyhovuje. V hale, v komoře a v kuchyni je PVC, kuchyň je původní, takže i ji budete moct upravit dle vlastního vkusu, aby vám seděla přesně na míru. V koupelně a na WC je dlažba. V suterénu se potom nachází, čistá, suchá a hlavně vyklizená sklepní kóje. Dům se nachází pár minut tramvají od metra Želivského, v ulici se vzrostlými stromy, které dodávají místu příjemnou atmosféru. Pár minut a kroků od domu je sportovní areál a park Pražačka, Vítkov i Židovské pece, je to kousek na tramvaj, metro i autobus na všechny možné strany, v okolí je spousta obchodů a za chvilku jste odsud i v centru Prahy. Pokud vás byt zaujal, ozvěte se mi, rád vám jej ukážu.
6 987 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
105946269

Pronájem nového bytu 2+kk ve vile v Řitce

K pronájmu si vám dovoluji nabídnout nový dvoupokojový byt v 1. patře nově postavené vily v Řitce, v ulici Pod Bučinou. Byt se skládá z předsíně, ze dvou pokojů, vybaveného kuchyňského koutu, koupelny s toaletou a sprchovým koutem. Byt je částečně vybaven nábytkem, myčkou nádobí, pračkou, lednicí s mrazáčkem, mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou se sklokeramickou deskou. Celková plocha bytu je 43,40 m2, z čehož 6,20 m2 je velikost předsíně, 21,20 m2 je velikost obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 11,60 m2 je velikost ložnice a 4,40 m2 velikost koupelny. Podlahy v pokojích a v předsíni jsou plovoucí, v koupelně je dlažba. Všechno je nové, pěkné a moderní. Před domem je prostor pro parkování osobního vozu, internet i TV je dostupné telefonní linkou přes jakéhokoliv operátora. V Řitce staví několik autobusových linek, které vás přiblíží do všech potřebných směrů. Pro bližší informace a prohlídky mě neváhejte kontaktovat na uvedených kontaktních údajích.
13 500 Kč Zobrazit detail
106326067

Reprezentativní byt nedaleko Karlova mostu a Kampy, 132 m2, 4+1

K dlouhodobému pronájmu si vám dovoluji nabídnout jeden z nejreprezentativnějších bytů v historické lokalitě Malé strany nedaleko Karlova mostu, Kampy a Malostranského náměstí v ulici Lázeňská, v Praze 1. Byt v prvním patře o velikosti 132 m2 se nachází v moderně zrekonstruované barokní budově postavené ve 14. století. Dispozičně je byt řešen jako 4+1. Ze vstupní prostorné galerie (12,30 m2) je po levé straně situován velkolepý obývací pokoj s krbem (39 m2) a výhledem na protější nádherný středověký maltézský chrám a kostel Panny Marie pod řetězem. Na obývací pokoj navazuje kuchyně (15 m2) s kompletním značkovým vybavením, jídelna / galerie (10 m2) s prosklenou střechou, ze které se vstupuje na oddělenou samostatnou toaletu (2,7 m2). Po pravé straně vstupní galerie je situována aktuálně rohová pracovna (22 m2) s východní a jižní orientací oken, za ní pak hlavní ložnice (13 m2), šatna (6,68 m2) a koupelna s vanou a toaletou (6,22 m2). Celá budova prošla kompletní zdařilou reprezentativní rekonstrukcí za přispění přední české architektky Ireny Hrabincové a z výsledku je to patrné na první pohled. Byt bude připraven k nastěhování od 1. října 2017. Pro vaše dotazy a případné doplnění informací jsem k dispozici na uvedených kontaktních údajích. Michal
70 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
103718550

Pozemek pro váš domov plný soukromí - 1390 m2, Zvole u Prahy

Pokud máte rádi prostor a soukromí, chcete bydlet kousek od Prahy v obci, kde je škola, školka i obchody, tak se podívejte na pozemek o velikosti 1390 m2, který najdete v obci Zvole u Prahy, téměř na konci slepé klidné ulice v Zátiší. Pozemek je oplocený, rovinatý, je určený k výstavbě pro bydlení a je napojený na vodu, kanalizaci i elektřinu. Na délku má pozemek 51 metrů a na šířku víc než 27 metrů. V současné chvíli tam roste tráva, keře i vzrostlé stromy a je tam původní zahradní chatka. Pozemek leží hned na začátku Zvole a dostanete se na něj po zpevněné cestě, kterou nedávno vybudovala obec. V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat na uvedených kontaktních údajích, prohlédněte si fotky a video, případně napište a já vám podám doplňující informace.
5 200 000 Kč Zobrazit detail
Pouze u nás
104815112

Prodej jedinečné vily za Starou poštou v Senohrabech

Dovoluji si vám nabídnout výjimečnou nemovitost, secesní vilu postavenou v letech 1902 - 1904 jako letní sídlo. Vila, kvůli výhledu a poloze, leží na svažitém pozemku s východní orientací a rozlohou 6235 m2. Pozemek je prakticky rozdělen do několika funkčních částí. Ty vznikly velmi nákladnými terénními úpravami, které v devadesátých letech provedla společnost Metrostav pomocí nejmodernější techniky a technologií. Spodní část je osazena trvalým porostem a v minulosti zde býval lesík, který zde dotvářel atmosféru soukromí a klidu a později pak umělé jezírko obložené kameny. Nad touto částí se nachází hlavní příjezdová, elektricky ovládaná brána, hlavní garáže zabudované do terénu, skladové prostory i malá kancelářská budova pro příjem pracovních návštěv. Ze stropu hlavní garáže, vznikla náročnými terénními úpravami další úroveň, zatravněná terasa, která slouží pro sezení, relax a odpočinek před vnitřním bazénem (4,5 x 9,5 m), který je rovněž zasazen do terénu a je koncipován v lehce antickém stylu. Stejně jako strop garáže, i ze stropu bazénu je vytvořena funkční, tentokrát vydlážděná terasa s kašnou, na kterou je přístup ze zahrady i z hlavní ložnice a šatny. To už je zároveň podesta, do které je zasazena samotná vila. Nad vilou je pak ještě poslední terénní úroveň, ta slouží jako hlavní vstup pro pěší z ulice a jeden z přístupů do hlavního funkčního obytného podlaží vily. Vila je tvořena čtyřmi podlažími o celkové podlahové ploše 609,60 m2. V prvním podlaží se nachází vnitřní bazén s barem, sezením, prostornou saunou i koupelnou. Tento prostor o velikosti 181 m2 je několika hliníkovými francouzskými okny přímo propojitelný s travnatou terasou venku, která je ideálním místem pro relax i odpočinek v letních měsících. Další dvě podlaží jsou obytná, prostorná a velkolepá. Čítají několik ložnic, koupelen, kuchyni, obývací pokoj, pracovnu, jídelnu a další. V podkroví se nachází samostatná bytová jednotka, která je pojata v moderním stylu. Od roku 1992, kdy vilu koupil současný pan majitel, prošla vila několikerými, velmi nákladnými rekonstrukcemi a přestavbami v hodnotě desítek milionů korun. Tomu odpovídá i stav a vybavení nemovitosti. Pokud máte zájem o podrobnější informace o vile, kontaktujte mě, prosím, pomocí uvedených kontaktních údajů a já vám informace obratem zašlu. Děkuji.
Cena na dotaz Zobrazit detail
Pouze u nás
99311874

Pronájem skladovacích prostor 695 m2 u metra Střížkov

4 minuty pěšky od metra Střížkov, v budově Polikliniky Prosek, nabízím pronájem skladovacích prostor o velikosti 695 m2. Prostory byly certifikovány pro Správnou distribuční praxi (GDP) Státním ústavem pro kontrolu léčiv (SÚKL), nicméně je možné je využít pro skladování jakéhokoliv zboží, nejen léčiv. Dostupnost prostor je vhodná i pro kamionovou dopravu (max. 4 kamiony za den) vzhledem k dálnici D8 i k Městskému okruhu. Pro více informací a prohlídky mě prosím kontaktujte na uvedených kontaktních údajích.